Startlist for Autumn Cycling Classic - TEAMS ENTRY PAGE (A&B grades only pls)

Published at: Fri, 18 May 2018 11:18 PM AEST as provisional startlist - subject to change.

Category Participant Club
A PURCELL, Dan #tillers
A SLOMAN, Andrew 99 Bikes
A GORDON, Ross AUS Postal
A PRESLEY, Sebastian AUS Postal
A WEBBER, Hamish AUS postal
A PARLEVLIET, Kallum Aus postal
A LAMBROU, Mark Beast Mode Donuts
A DONOHOE, Alistair Big Boppers
A O'BRIEN, Mark Big Boppers
A BAKKER, Paul Black Sheep Racing
A GIFFORD, Sam Black Sheep Racing
A SQUILLARI, Nicholas Black Sheep Racing
A VERSTEEGE, Adam Black Sheep Racing
A ABELS, Nicolas Bodhi
A BOF, Nathan Bodhi
A DIETZE, Henry Bodhi
A HASTINGS, Mackenzie Bodhi
A BUTLER, Jimmy Cannondale X Pedla
A CANTERBURY, Nick Cannondale X Pedla
A HART, Riley Cannondale X Pedla
A KANAT, Jai Cannondale X Pedla
A DRAPAC, Pat Cannondale x Pedla
A ELLIOTT, Nathan Crankshaft Racing
A MAGUIRE, John Crankshaft Racing
A SCHILT, Ryan Crankshaft Racing
A CHRISTIE-JOHNSTON, Alastair Crankshaft Racing
A KENT-SPARK, Oliver CyclehouseA
A PLOWRIGHT, Jensen CyclehouseA
A SMITH, Morgan CyclehouseA
A WHITE, Nicholas CyclehouseA
A BONDARENKO, Sasha DRAPAC EF P/B CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM
A BURT, Patrick DRAPAC EF P/B CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM
A MONK, Cyrus DRAPAC EF P/B CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM
A WHITE, Liam DRAPAC EF P/B CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM
A DUNN, Michael Hawthorn Cycling Club
A BARBER, Charlie InForm TM-Insight
A NIQUET-OLDEN, Bentley InForm-Tm Insight
A AITKEN, Jack Individual Entry
A BRAUNSTEINS, Daniel Individual Entry
A GREEN, Brendon Individual Entry
A HENRY, James Individual Entry
A HIRCOE, Garth Individual Entry
A HOLDEN, Alex Individual Entry
A MULKEARNS, Aaron Individual Entry
A NAGTZAAM, Wesley Individual Entry
A PAPASTAVROS, Christopher Individual Entry
A PORTER, Rudy Individual Entry
A YOUNG, Robert Individual Entry
A IMBERGER, Stefan Individual rider
A TURNBULL, Carter Inform Make
A MOLONEY-MORTON, William Inform TM-insight
A JONES, Ben Inform tm-insight
A EDNEY, Alex Knights
A LACKMANN, Broder Knights
A PRICE, Stephen Knights
A KING, William Knights
A VROOM, John Maker / Kern
A EADY-JENNINGS, Flynn Maker Kern
A THORNE, Gregory Maker Kern
A REDENBACH, Paul Maker kern
A BENTON, Thomas Melbourne University Cycling Club
A RANDALL, David Melbourne University Cycling Club
A SLATTERY, Godfrey Melbourne University Cycling Club
A BOVALINO, Damien Milo & Co
A CONVERY, Matt Milo & Co
A GRATION, Shannon Milo & Co
A DILLEY, Michael Moondoog Factory Racing
A RHODES, Nicholas Moondoog Factory Racing
A WALL, Casey Moondoog Factory Racing
A CAMERON, Jeremy RAPHA
A IACUONE, Allan RCC
A THOMPSON, Kieran Rapha
A SMITH, Christopher SKCC
A THORNTON, Brendan STCC
A D'ALFONSO, Adrian Saint Cloud Racing
A MAHONEY, Nicholas Saint Cloud Racing
A MCLELLAN, Joshua Saint Cloud Racing
A RENIERIS, Lucas Sokhyte
A NEVINS, Jason Sokhyte
A ROBERTSON, Matthew saint cloud racing
B HARDMAN, Ben #TILLERS
B MURPHY, Nathan #TILLERS
B BARKER, Ado Berry the Hatchet
B SCOTT, Matthew Berry the hatchet
B SMEAL, Andrew Berry the hatchet
B GIELEWSKI, William Big Ring Only
B HORE, Terance Big Ring Only (B.R.O)
B LIAU, Nicholas Big Ring Only BRO
B MCNAMARA, Joshua Cycle House
B RAWLINGS, Ben Cycle House 2
B ROMANO, Simon Cycle House 2
B WOOD, Trevor Cycle House 2
B GORING, Steffan Cycle House B
B BARENS, Troy Cycle house 1
B MCCORMICK, Cooper Cycle house 1
B SEDDON, Mark Cycle house 1
B BRETT, Patrick FTA Cycling
B HAPKE, Liam FTA Cycling
B HASTINGS, Alastair FTA Cycling
B KELLY, Zac HCCCCCC
B MCEWEN, Campbell HCCCCCC
B O'MALLEY, Daniel HCCCCCC
B ALEXANDER, Scott Individual Entry
B CLARK, Iain Individual Entry
B DENNY, Lauchlan Individual Entry
B HAPKE, Mark Individual Entry
B JEFFS, Michael Individual Entry
B RAFFERTY, Matthew Individual Entry
B SCANLON, Paul Individual Entry
B STEVENS, Lachlan Individual Entry
B TOMKINSON, Sam Individual Entry
B VOHS, Patrick Individual Entry
B BUTLER, Tim Individual Rider
B CUE, Stuart Itunebikes
B WARD, Andrew Itunebikes
B ANDERSON, Zac Just B Kos
B CHAPMAN, Naish Just B Kos
B STONE, Mat Just B Kos
B THOMSON, Angus MCL
B ZAWADZKI, Lynton MCL
B FLEURUS, Julien MCL Team
B MOORE, Craig Man Candy
B MOORE, Osker Man Candy
B SHAW, Craig Man Candy
B NASRE, Abraham None
B STOREY, Robbie Pheonix Racing
B CHRISTIANSEN, Aaron Preston CC
B HOGAN, Greg SCR
B FANNING, Joel STCC
B WILSON, Steve STCC
B DRAKE, Steven St Kilda Cycling Club
B MACKAY, Andrew St Kilda Cycling Club
B KELLY, Leigh TBD
B IRONS, Matthew TEAM ITALO AUS CC
B LOECHERER, Marc TEAM ITALO AUS CC
B SHORT, Fraser TEAM ITALO AUS CC
B KROTIRIS, Nicholas TILLERS
B MORGAN, Stuart The WATTboyz
B WARD, Adrian The WATTboyz
B BURNS, James Turbo peacocks
B POLLOCK, Paris Turbo peacocks
B LEE, Russell WATTBoys
B GERCOVICH, Anthony itunebikes
WA CLARK, Meredith Black Sheep Cycling
WA HYDE, Michelle Black Sheep Cycling
WA TAJBHAI, Fatema Black Sheep Cycling
WA DARBY, Kristi Fondo Racing
WA LESTER, Bridget Fondo Racing
WA MACKENZIE, Melissa Fondo Racing
WA LESNIOWSKA, Raelene HCC B Chicks
WA COVINGTON, Rebecca HCC B Chicks
WA PHANG, Grace Individual
WA O'ROURKE, Georgia Individual Entry
WA GROVE, Sarah LIV Cycling
WA PETTENON, Jenny Pedal Warriors
WA PANE, Emma Pedal warriors
WA SOTO, Catalina Pedal warriors
WA NOLAN, Eryn Running on Empty
WA VINCENT, Claire Running on empty
WA NUSPAN, Elizabeth Team Raclette
WA CHILTON, Emma Team VIS
WA JONES, Ashlee Team VIS
WA ROSEMAN GANNON, Ruby Team VIS
WA STEVENSON, Jill Triple deckers
WA FITTON, Sarah running on empty
WB FORD, Joanna Black Sheep Stinner
WB BUCKLE, Edwina Esquared
WB ANDREWS, Emma Esquared
WB ATKINSON, Ella Fondo Racing
WB ATKINS, Julia Individual Entry
WB NOONAN, Kerrie Individual Entry
WB OTOOLE, Allison Individual Entry
WB SMITH, Sarah Individual Entry
WB URBANEK, Magda Individual Entry
WB WONG, Vanessa Knights of Surburbia
WB FOOKES, Elise MCL
WB BROWN, Alexandra Route33
WB NEWTON, Viki Route33
WB MACRAE, Angela Spokey Dokes
WB SCARLETT, Kate Spokey Dokes
WB MARR, Doris Team Raclette
WB SKENE, Alison Team Raclette
WB GOSS, Vanessa The Law
WB MORAS, Anita The Law