Startlist for Winter '21 Road Race #4 - Dog Hill

Published at: Fri, 25 Jun 2021 7:45 PM AWST as final startlist. Changes may still occur prior to event.

Category Number Participant Club/Team
A 2 AVES, Harrison Peel District CC
A 3 CARTER, John X-Speed Australia Cycle Club
A 4 CLAYDON, Mark South Perth CC
A 5 CULLEN, Brodie X-Speed Australia Cycle Club
A 6 DA SILVA, Dominic Peel District CC
A 7 HALL, Stephen Peel District CC
A 57 HANSSON, Gary Peel District Cycling Club
A 1 HARRIS, Tim ADCC
A 8 HARVEY, Matthew Midland Cycle Club
A 11 HARVEY, Timothy Midland Cycle Club
A 12 JAMES, Hayden N/A
A 13 JAMES, Oliver Cycling Australia
A 14 LAMBERT, Connor Veris racing
A 15 LAURENDI, Joseph Peel District CC
A 16 LEAHY, Conor Peel District CC
A 17 LIGHTFOOT, Jack X-Speed Australia Cycle Club
A 18 MAHON, Michael Peel District CC
A 19 MEULEMAN, Braydon zenith presto racing
A 20 NAVALOV, Andrei X-Speed Australia Cycle Club
A 21 OSMOND, Harry Peel District Cycling Club
A 22 PAHL, Adrian Peel District CC
A 23 RICHARDS, Darcie X-Speed Australia Cycle Club
A 25 SACCANI-WILLIAMS, Patrick South Perth Cycling Club
A 26 SCHMID, Cameron ADF Cycling
A 27 SPENCER, Mitchell X-Speed Australia Cycle Club
A 28 STAPLETON, Brett Midland Cycle Club
A 29 TURTON, Hayden Midland Cycle Club
A 30 UPTON, Matt Velofit Australia Cycling Club
A 31 VUKOVICH, Alec Peel District Cycling Club
A 32 WOOD, Courtland Busselton Cycle Club
B 33 BOWDEN, James Midland Cycle Club
B 34 BROWN, Nathan Midland Cycle Club
B 35 CARLYLE, Clynton Peel District CC
B 36 CASHMAN, Dave Peel District CC
B 37 CASTLES, Tim Peel District CC
B 38 CLARK, Peter Peel District CC
B 39 CLARKE, Shane Yumbo Ginger
B 40 EVANS, Alastair Peel District CC
B 41 HOSKEN, Michael Peel District CC
B 42 JOHNSON, Julian South Perth Cycling Club
B 43 KHARUK, Anton Midland Cycle Club
B 44 LIM, Alvin PDCC
B 45 LINDSAY, Andrew Peel District CC
B 46 LORD, Ben Peel District CC
B 47 MCDOWELL, Scott Midland Cycle Club
B 48 MCGILLIVRAY, Callum Midland Cycle Club
B 49 MEARS, Ben Peel District CC
B 50 MIJAT, Dan Peel District Cycling Club
B 51 MOHAMAD PUAD, Mohammad Syairazy Peel District Cycling Club
B 52 MOOHAN, Michael Peel District CC
B 53 MOSTERT, Zander Midland Cycle Club
B 54 NAGLE, Jethro Roues Chaudes CC
B 55 OVERAL, Glyn Peel District CC
B 56 ROBINSON, Melissa Velofit Australia CC
B 59 SALEH, Kelana Swan Drafting Cycle Club Inc
B 60 SAVAGE, Danny Peel District CC
B 61 SWAINE, Craig Peel District CC
B 63 THORPE, Neil Peel District Cycling Club
B 64 VAS, David The Bike Place RT
B 65 WEBB, Austin Peel District Cycling Club
C 66 FRYER, Russell Peel District CC
C 67 GAMMIE, Megan Roues Chaudes Cycling Club
C 68 GILBERT, Darren Brisbane Cycling Club
C 69 GIUSTO, Lorenzo Peel District Cycling Club
C 70 HOOPS, Kristan Peel District CC
C 71 JOHNSON, Vanessa South Perth CC
C 72 KIDNIE, Robert Peel District Cycling Club
C 73 KILGOUR, Jason Midland Cycle Club
C 74 LAURENCE, Dennise Peel District CC
C 75 LOCKE, Aaron Roues Chaudes CC
C 76 MCLENNAN, Katrina Peel District Cycling Club
C 77 NGUBULA, Koziba Peel District CC
C 78 PATERSON, Chris Peel District Cycling Club
C 79 PEARMINE, Gavin Peel District CC
C 80 PEDERSEN, Ricky PDCC
C 81 PERTWEE, Guy Peel District CC
C 82 POPE, Jill N/A
C 83 POWER, Paul Peel District Cycling Club
C 85 RICE, Simon Peel District CC
C 86 RIDLEY, Peter Peel District CC
C 87 RIEDEL, Tony Peel District Cycling Club
C 88 SCHULZ, Brad Peel District CC
C 89 SMITH, Jeremy Peel District CC
C 90 SMITH, Steve Peel District Cycling Club
C 91 VAN DER VEEN, Chris Midland CC
C 92 VAN WYK, Constant Team Pentanet Racing
C 93 VICKERS, Ryan Yumbo Ginger
C 94 WASHINGTON, Samuel X-Speed Australia Cycle Club
C 95 WHEELHOUSE, John Peel District Cycling Club
C 96 WILSON, Matthew Peel District Cycling Club
D 97 AKERS, Jonathan West Coast Masters Cycling Council
D 98 BROWN, Blake Peel District Cycling Club
D 99 CASTLE, Mark Midland Cycle Club
D 101 CASTLE, Samuel Roues Chaudes Cycling Club
D 102 COWIE, Nick Peel District CC
D 103 DIXON, Donna Peel District Cycling Club
D 104 DOHLER, Greg X-Speed Australia Cycle Club
D 105 FLOCKHART, Samantha South Perth CC
D 106 INNES-MANNING, Turi Veris masters
D 107 JONES, Daniel Midland Cycle Club
D 108 KEMP, Darren Peel District Cycling Club
D 109 MALARDEAU, Amandine Peel District Cycling Club
D 110 MCDOWELL, Campbell Midland Cycle Club
D 111 PREVOST, Kate Fleet Cycles Mandurah
D 112 RAMSHAW, Brook X SPEED AUSTRALIAN CYCLE CLUB
D 113 STOLTON, Zoe Peel District CC
D 114 WASHINGTON, Peter X-Speed Australia Cycle Club
E 116 BACKSHALL, Lauryn Peel District CC
E 117 BACKSHALL, Michael Peel District CC
E 118 BERTHELSEN, Casey Midland Cycle Club
E 119 FRASER, Connor 225 Racing CC
E 120 HAPI, Kristeen Peel District Cycling Club
E 121 MCGILLIVRAY, Hamish Midland Cycle Club
E 122 VAN DER VEEN, Caleb Midland Cycle Club