Startlist for Peel Virtual Junior and Womens Tour

Published at: Thu, 21 May 2020 10:20 PM AWST as provisional startlist - subject to change.

Category Participant Club/Team
JB11 DICKSON, Reilly Gold Coast Cycling Club
JB11 MCDOWELL, Campbell Track Cycling WA
JB11 RICHERT, Ole Gold Coast Cycling Club
JB11 SHEPARD, Ruben Randwick Botany CC
JB11 SHEVLIN, Cooper Gold Coast Cycle Club
JB11 YEO, Billy Orange CTC
JB13 BLAZELY, Thomas Launceston City CC
JB13 BROWN, William Port Adelaide CC
JB13 BRYAN, Tadhg X-Speed Australia Cycle Club
JB13 CORBETT, Angus South Coast CC
JB13 DUSHA, Bodhi Balmoral Cycle Club
JB13 FREER, Sebastian Bendigo & District CC
JB13 GARDNER, Alexander Peel District Cycling Club
JB13 HAINES, Chase Midland Cycle Club
JB13 NUSPAN, Maxx Brunswick Cycling Club
JB13 ROGERS, Luke Canberra Cycling Club
JB13 ROWLAND, Zac Hunter Districts CC
JB13 STRETTON, Mitchell City of Burnie CC
JB13 WALTERS, Lachlan Balmoral Cycle Club
JB13 WHITE, Porter Darling Downs Cycle Club
JB13 WITHINGTON, Angus Canberra Cycling Club
JG11 GALLAGHER, Jenna Bathurst CC
JG13 CRAZY, Coco NWSCC
JG13 HENWOOD, Darcy Canberra Cycling Club
JG13 MOORE, Megan Balmoral Cycle Club
JG13 O’CONNOR, Isobel Tamworth CC
JG13 SMITH, Maddison Gold Coast Cycling Club
JG13 SQUIRE, Paige Norwood Cycling Club
JG13 WIGGINS, Fay Albany CC
JG13 WIGHTON, Julia Mersey Valley Devonport CC
JG13 WILLIAMS, Indi Carnegie Caulfield CC
WA FOWLER, Sarah Sarah CC
WA JOHNSON, Vanessa South Perth CC
WA ROBSON, Kirstie Roues Chaudes CC
WB BOULTON, Jo Peel District CC
WB COCKSHUTT, Melinda Port Macquarie Cycle Club
WB GARDNER, Yael Roues Chaudes CC
WB HODGES, Laura Midland Cycle Club
WB MIRAGLIA, Shannnon Roues Chaudes CC
WB ROBERTS, Summer Australian Time Trials Association
WB SMITH, Sarah Hawthorn Cycling Club
WB STALKER, Megan Roues Chaudes CC
WB SUMMERSCALES, Sarah Sarah CC
WB TIPPAYA, Sawitchaya (Nancy) South Perth Cycling Club
WC BERMAN, Cayle PDCC
WC BINDER, Alyssa Townsville Cycle Club
WC COELHO, Michelle Exercise Institute
WC DIXON, Donna Fleet Cycles Mandurah
WC FILLMORE, Corrie South Perth CC
WC GALLAGHER, Toireasa Bathurst CC
WC GARDINER, Tiffany Peel District CC
WC GREEN, Selina Moreton Bay Cycling Club
WC HARRIS, Alicia Townsville Cycle Club
WC LAURENCE, Dennise Peel District CC
WC MCLENNAN, Katrina NONE
WC MILLER, Samantha Sydney University Velo Club
WC OGDEN, Kimberley Fleet Cycles Mandurah
WC PARKER, Deb Non affiliated
WC PUTTMAN, Kerina None
WC STOLTON, Zoe Peel District CC
WC TSANG, Sharon NA
WD BELLUSSI, Paula Eastern Goldfields Cycle Club
WD BILBOW, Susan Nil
WD BOYD, Lydia Fleet Cycles Mandurah
WD CAMERON, Donna Moreton Bay Cycling Club
WD COMBS, Amy Wagga Wagga CC
WD CONNAN, Heather Peel District CC
WD DASH, Theresa Fleet Cycles Mandurah
WD DUSHA, Sarah Balmoral Cycle Club
WD EVANS, Belinda South Perth CC
WD GOOCH, Cushla Fleet Cycles Mandurah
WD HUMPHREYS, Julie Exercise Institute
WD LEECH, Kirstin Moreton Bay Cycling Club
WD MEEHAN, Donna Hawthorn Cycling Club
WD PREVOST, Kate Fleet Cycles Mandurah
WD RHODES-MOORE, Bridget Fleet Cycles Mandurah
WD ROGERS, Briee Peel District CC
WD SMITH, Theresa N/A
WD SVANBERG, Maria Peel District CC
WD TORRES, Marina N/A
WD WRAY, Cate Roues Chaudes CC