Startlist for Northern Cycling 2021 Benghazi - Top Tech Panels Masters Handicap 77km

Published at: Fri, 23 Apr 2021 10:38 PM AEST as provisional startlist - subject to change.

Category Participant Club/Team
0:00:00 BENNETT, Timothy Bendigo & District Cycling Club
0:00:00 GIULIANO, Tony Northern Vets Cycling Club
0:00:00 PAGE, James St Kilda Cycling Club
0:00:00 PECK, Dan Bendigo & District Cycling Club
0:00:00 ROBERTS, Darren Coburg Cycling Club
0:00:00 SCHULTZ, Brendan Bendigo & District CC
0:00:00 STEVENSON, Trent Echuca/Moama Cycling Club
0:03:00 BURKE, Damian Hawthorn Cycling Club
0:03:00 CHRISTIANSEN, Aaron Northern Vets Cycling Club
0:03:00 DOGAN, Tate Hawthorn Cycling Club
0:03:00 HARVEY, Grant Seymour Broadford Cycling Club
0:03:00 HENDRY, Jason Ballarat and Sebastopol Cycling Club
0:03:00 KILPATRICK, Stephen Albury-Wodonga Cycling Club
0:03:00 MCGRATH, Tim St Kilda Cycling Club
0:03:00 ROMANO, Emilio Northern Cycling
0:03:00 SHIPCOTT, Jason Eureka Cycling Club
0:03:00 WALTERS, Gregory St Kilda Cycling Club
0:05:00 BANFIELD, Martin Bendigo & District CC
0:05:00 COULTER, Trevor Northern Cycling
0:05:00 LAMB, Daniel Geelong & Surf Coast Cycling Club
0:05:00 LECLERCQ, Jean-Philippe Frog Lives In Danger
0:05:00 LIM, Alan Hawthorn Cycling Club
0:05:00 MEADOWS, Shannon Central Victorian Veterans Cycling
0:05:00 MILLER, Evan Northern Cycling Club
0:05:00 MOGAVERO, John Footscray Cycling Club
0:05:00 NETKOW, Anthony Carnegie Caulfield CC
0:05:00 OLIVE, Marcus Footscray Cycling Club
0:05:00 O’CONNELL, Anthony The hurt box
0:05:00 PEARSON, Nigel Geelong & Surf Coast Cycling Club
0:05:00 SAUNDERS, Michael Seymour Broadford Cycling Club
0:05:00 WALDRON, Andrew Footscray Cycling Club
0:08:30 BURROWS, Daniel Cobram Barooga CC
0:08:30 CHRISTENSEN, Glenn Seymour Broadford Cycling Club
0:08:30 GREALY, Mathew CVVCC
0:08:30 HARVEY, Craig Northern Cycling
0:08:30 KIRBY, Shayne Seymour Broadford Cycling Club
0:08:30 KLAUSS, Wayne Ararat & District Cycling Club
0:08:30 LINDSTROM, Brett Southern Masters Cycling Club
0:08:30 MAHERAS, Stephen Northern Vets Cycling Club
0:08:30 MILLYNN, Paul Albury Wodonga Cycle Club
0:08:30 OROSZI, Martin Footscray Cycling Club
0:08:30 REED, Darryn Ballarat / Sebastopol Cycling Club
0:08:30 SCHULTZ, Mark Footscray Cycling Club
0:08:30 THOMSON, Michael Seymour Broadford Cycling Club
0:12:00 CLARKE, Todd Brunswick Cycling Club
0:12:00 GASPARINI, Angelo Northern Cycling club
0:12:00 HARROD, Chris Southern Masters Cycling Club
0:12:00 MCDONOUGH, Tom Northern Cycling
0:12:00 MCKINNON, John Northern Cycling
0:12:00 MCLEOD, Majella Echuca/Moama Cycling Club
0:12:00 MEDHURST, Luke Northern Cycling
0:12:00 ROOKE, David Brunswick Cycling Club
0:12:00 RUSHTON, Andrew Eureka Cycling Club
0:16:00 BELL, Simon Northern cycling
0:16:00 DAPCICH, Walter Brunswick Cycling Club
0:16:00 FARRAN, Tom Northern Cycling club
0:16:00 FRANCIS, Shaun Northern Cycling Incorporated
0:16:00 FURNESS, Mike Geelong & Surf Coast Cycling Club
0:16:00 PICKETT, Bianca Hawthorn Cycling Club
0:16:00 SHIELDS, Matthew Northen cycling
0:16:00 SIMMONS, Carl Seymour Broadford Cycling Club
0:19:30 CLUNE, Dale Northern Cycling Club
0:19:30 D'ARCY, Nathan Northern Vets Cycling Club
0:19:30 GARRETT, Andrew Seymour Broadford Cycling Club
0:19:30 HARTMAN, Michael Northern Cycling club
0:19:30 HOLLIBONE, Terry Northern Cycling
0:19:30 MARTIN, Shaun Eureka Cycling
0:19:30 NOMIKOS, Nick Northern Cycling
0:19:30 TEHAN, Phillip Footscray Cycling Club
0:22:00 ANDREWS, Emma Hawthorn Cycling Club
0:22:00 BOYD, Sharon Eureka Cycling Club
0:22:00 CLARK, Meredith St Kilda Cycling Club
0:22:00 HALKET, Bruce Mansfield Mt Buller Cycling Club
0:22:00 HODGES, Terrance Northern Cycling Club Inc
0:22:00 JACKSON, Mal Coburg Cycling Club
0:22:00 MCCORKELL, Richard Northern Cycling
0:22:00 MOULTON, Steve Southern Masters Cycling Club
0:22:00 PETERSEN, Kym Eastern Cycling
0:22:00 RIZZO, Maurice Northern Cycling
0:22:00 SAID, Noel Northern Cycling
0:22:00 SHORT, John Northern Cycling
0:22:00 WYNNE, Peter Geelong & Surf Coast Cycling Club
0:26:00 BAKER, Ian Seymour Broadford Cycling Club
0:26:00 BENDER, Bret Seymour Broadford Cycling Club
0:26:00 BROWN, Darryl Ballarat / Sebastopol CC
0:26:00 COLLIER, Jennifer Eureka Cycling Club
0:26:00 EASTON, Michelle Southern Masters Cycling Club
0:26:00 EDELE, Mark Northern Veterans Cycling Club
0:26:00 FOSTER, Greg Northern Cycling
0:26:00 HOSKING, Amanda Geelong Cycling Club
0:26:00 LINDSTROM, Debra Hawthorn Cycling Club
0:26:00 OLIVER, Liam Northern Cycling Incorporated
0:26:00 SAUNDERS, Stephen Northern Cycling Incorporated
0:26:00 SKENE, Alison Eastern Cycling
0:26:00 TOOGOOD, Steven Northern Cycling Incorporated
0:26:00 WILLIAMS, John Eastern Cycling Club
0:31:00 GOODROPE, George Northern Cycling
0:31:00 MARKS, Brian Northern Cycling club
0:31:00 MILLYNN, Kathy Albury-Wodonga Cycling Club
0:31:00 WATTS, David Northern Cycling
0:35:00 BOL, Simon Northern Cycling Incorporated
0:35:00 CONDIE, Di Mansfield Mt Buller Cycling Club
0:35:00 GHERXI, Tony Northern Cycling
0:35:00 MCGOVERN, Paula Blackburn Cycling Club
0:35:00 SMYRK, Lindsay Northern Cycling
0:44:00 SINNI, Vince Northern Cycling