Startlist for Eastern Garden Crits AVCC members only

Published at: Sat, 29 Feb 2020 7:10 AM AEDT as provisional startlist - subject to change.

Category Participant Club/Team
A Grade Pink AIREY, Kane Geelong and Surfcoast Cycling Club
A Grade Pink BAKER, Andrew Geelong Surfcoast Cycling Club
A Grade Pink BANFIELD, Martin Bendigo & District CC
A Grade Pink CHRISTIANSEN, Aaron Northern Vets Cycling Club
A Grade Pink DOUGLAS, Steven Geelong Cycling Club
A Grade Pink GOODWIN, Andrew Geelong Cycling Club
A Grade Pink MOGAVERO, John Northern Vets Cycling Club
A Grade Pink NEWETT, David Geelong SCCC
A Grade Pink O'ROURKE, Glen Northern Cycling
A Grade Pink SOUTHERN, Rob Geelong and Surfcoast Cycling Club
A Grade Pink STOJANOVSKI, Daniel Geelong Surfcoast Cycling Club
A Grade Pink TOMLINSON, Cameron Geelong Cycling Club
A Grade Pink HOSKING, Gregory Gscc
B grade Black BUCHER, Renata Geelong Surfcoast Cycling Club
B grade Black CHILDS, Jason Geelong Surfcoast Cycling Club
B grade Black COPPOCK, Xavier Geelong Surfcoast Cycling Club
B grade Black CROPLEY, Jesse GSCC
B grade Black DOBIE, Phil Geelong Surfcoast Cycling Club
B grade Black DOUGLAS, Jessica Geelong Cycling Club
B grade Black GROUNDS, Luke Geelong Surfcoast Cycling Club
B grade Black HAZELDINE, Michael Geelong Surf Coast Cycling Club
B grade Black KING, Oliver Geelong Surfcoast Cycling Club
B grade Black O’NEILL, Steven Geelong and Surfcoast Cycling Club
B grade Black VASSALLO, Josh Geelong Surfcoast Cycling Club
B grade Black MARSH, Jason trial rider
C Grade Red BLICK, Gary Geelong Surfcoast Cycling Club
C Grade Red CAHILL, Chris Geelong Surfcoast Cycling Club
C Grade Red CONE, Peter Geelong Surfcoast Cycling Club
C Grade Red COPPOCK, Marcus Footscray Cycling Club
C Grade Red FENECH, Chris Footscray Cycling Club
C Grade Red HAVEAUX, Vincent Geelong & Surf Coast Cycling Club
C Grade Red HEALY, Christopher N/A
C Grade Red SIDOTI, Phil Geelong Surfcoast Cycling Club
C Grade Red SPENCE, David Geelong Surfcoast Cycling Club
C Grade Red WALKER, Graeme Geelong Surfcoast Cycling Club
C Grade Red WILLIAMS, Joshua Geelong Cycling Club
D Grade Green BOOTH, Andrew Geelong Surfcoast Cycling Club
D Grade Green BRAYSHAW, Darren Geelong and Surfcoast Cycling Club
D Grade Green BURGOYNE, Melissa Geelong Surfcoast Cycling Club
D Grade Green JONES, Gwilym GSCC
D Grade Green MCCARTNEY, Adrian Geelong Cycling Club
D Grade Green PARRELLO, Johnny GSCC
D Grade Green PEACH, Tony Geelong Surfcoast Cycling Club
D Grade Green ROWE, David Geelong Surfcoast Cycling Club
D Grade Green SCHWARZ, Wolfgang GSCC
D Grade Green SCOLARO, Umberto GSCC
D Grade Green SHAY, Chris Geelong Surfcoast Cycling Club
D Grade Green STENOS, Tina Geelong and Surfcoast Cycling Club
D Grade Green WEPPNER, Brian Geelong Surfcoast Cycling Club
E grade Blue BOND, Danni Geelong Cycling Club
E grade Blue BRYDEN, Fraser Knights Of Suburbia
E grade Blue GULINO, Joe Geelong Surfcoast Cycling Club
E grade Blue LAMBETH, Rodney Geelong Surfcoast Cycling Club
E grade Blue PHILLIPS, David GSCC
E grade Blue SIMPSON, Kath Northern Cycling club
E grade Blue VANDERSLUYS, Pamela Eastern Cycling