Entry nominations in Coburg Criterium #4 / Women's Round #4 19 Feb 21:04

This is a live list of nominations as they come in. It is not a start list. Nominations, grades and categories may change without notice at race organiser discretion, without those changes being reflected here.

Official start lists may appear later here on EntryBoss or on the Coburg Cycling Club website.

Name Requested category Status
MURPHY, Kellie Women's C grade Provisionally entered
BOF, Nathan B grade Provisionally entered
BROWNE, Julian B grade Provisionally entered
BURKE, Peter C grade Provisionally entered
MORRIS, Colin C grade Provisionally entered
RANA, Ali C grade Scratched
WALKER, Jodie Women's A grade Provisionally entered
GUERRA, Alessandro D grade Provisionally entered
DICK, Andrew C grade Provisionally entered
TROVATELLO, Keith B grade Provisionally entered
HASTINGS, Mackenzie B grade Provisionally entered
OCAL, Bilal B grade Scratched
KIRMIZI, Mick D grade Scratched
SAMMUT, Jonathon B grade Provisionally entered
HAZELDEN, Jamie B grade Provisionally entered
ROLFE, Flynn D grade Provisionally entered
GREEN, Brendon A grade Scratched
GOODROPE, George D grade Provisionally entered
MERKEL, Robert B grade Provisionally entered
ALEXANDER, Scott B grade Provisionally entered
GOSS, Brenden C grade Provisionally entered
WOOD, Trevor B grade Provisionally entered
MCLEAN, Haydn C grade Provisionally entered
KING, Alistair C grade Provisionally entered
LEWIS, Paul C grade Provisionally entered
LECHNER, Karen Women's C grade Provisionally entered
GOSS, Vanessa Women's A grade Provisionally entered
JACKSON, Mal C grade Provisionally entered
CUTAJAR, Derek C grade Provisionally entered
BAIN, Andrew D grade Provisionally entered
ARMAREGO, Samuel C grade Provisionally entered
HAILSTONE, Alex Women's C grade Provisionally entered
KILLEEN, Kade B grade Provisionally entered
ROSS, Mathew A grade Provisionally entered
AITKEN, Jack A grade Scratched
FUHRMEISTER, Sam B grade Provisionally entered
FERGIE, Jesse A grade Provisionally entered
VOUYOUKAS, Andre A grade Scratched
DIX, Evan B grade Provisionally entered
SCOURCE, Shaun B grade Provisionally entered
RAYNER, William B grade Provisionally entered
RAFFERTY, Matthew B grade Provisionally entered
JACKSON, Bethany Women's C grade Provisionally entered
LESNIOWSKA, Raelene Women's A grade Provisionally entered
PAPAKONSTANTINOU, Kon B grade Provisionally entered
ARCHER, Rhys B grade Provisionally entered
CHIPPINDALE, Luke C grade Scratched
MOSBEY, Rilyn A grade Provisionally entered
SIMPSON, Kath Women's C grade Provisionally entered
LEWIS, Samantha Women's C grade Provisionally entered
WARD, Rachel B grade Provisionally entered
WALL, Casey B grade Provisionally entered
BICK, Stephen B grade Provisionally entered
MILES, Christopher C grade Scratched
HUMPHREYS-GREY, Mel D grade Provisionally entered
MCDONOUGH, Tom B grade Provisionally entered