Startlist for Acciona Gunning Wind Farm Goulburn Great Divide Masters Road Races

Published at: Wed, 04 Sep 2019 12:29 PM AEST as provisional startlist - subject to change.

Category Participant Club/Team
DIV 1 MEN BLACKBURN, Stephen Canberra Cycling Club
DIV 1 MEN BREMAUD, Mathieu Randwick Botany CC
DIV 1 MEN CLARKE, Rhys Camden Cycle Club
DIV 1 MEN COURTNEY, Michael Sydney CC
DIV 1 MEN CRISPIN, Steve Canberra Cycling Club
DIV 1 MEN DORSETT, Robert Goulburn CC
DIV 1 MEN GRIEVE, Stuart Northern Sydney CC
DIV 1 MEN HOLLINGS, Paul Vikings Cycling Club ACT
DIV 1 MEN JUDSON, Cameron Harlequin
DIV 1 MEN LEKHAC, Daniel Vikings Cycling Club ACT
DIV 1 MEN LEONG, Clinton Peleton Sports
DIV 1 MEN LING, Chris Dulwich Hill BC
DIV 1 MEN MCNAMARA, Dan Canberra Cycling Club
DIV 1 MEN MURFETT, Anthony Canberra Cycling Club
DIV 1 MEN PEPPARD, John Eastern Suburbs CC
DIV 1 MEN POTGIETER, Jake Peloton Sports
DIV 1 MEN RIX, Trevor Canberra Cycling Club
DIV 1 MEN ROSS, Jordan Illawarra Cycle Club
DIV 1 MEN ROSSER, Michael Vikings Cycling Club ACT
DIV 1 MEN ROWLING, Mark Peloton Sports
DIV 1 MEN RYAN, Jeremy Bathurst CC
DIV 1 MEN SCHNEIDER, Benedikt Peloton Sports
DIV 1 WOMEN ASH, Pip Tamworth CC
DIV 1 WOMEN HEINRICH, Renee Dulwich Hill BC
DIV 1 WOMEN JACKSON, Fiona North Western Sydney CC
DIV 1 WOMEN JONES, Amanda Sydney Uni Velo Club
DIV 2 MEN APPS, Glen Goulburn CC
DIV 2 MEN BAXTER, Geoff Randwick Botany CC
DIV 2 MEN BEEVORS, Christian Illawarra Cycle Club
DIV 2 MEN BERRY, Simon Dulwich Hill BC
DIV 2 MEN DAVIDSON, Brett Sutherland Shire CC
DIV 2 MEN FOWLER, James Dulwich Hill BC
DIV 2 MEN GILMORE, James Marconi CC
DIV 2 MEN HARRIS, Mark Tuggeranong Vikings Cycling Club
DIV 2 MEN LANGRIDGE, Robert Vikings Cycling Club ACT
DIV 2 MEN MATTHEWS, Andrew Sydney Uni Velo Club
DIV 2 MEN PATTISON, Jason Goulburn CC
DIV 2 MEN RAYMOND, David Illawarra Cycle Club
DIV 2 MEN ROSS, Mark Dulwich Hill BC
DIV 2 MEN SCHWARTZ, Daniel Camden Cycle Club
DIV 2 MEN SMITH, Allan Randwick Botany CC
DIV 2 MEN STEWART, Andrew Goulburn CC
DIV 2 MEN VILLAFANA CARPIO, Cristian Randwick Botany CC
DIV 2 MEN VROOMANS, Marc ADF Cycling
DIV 2 WOMEN BEHAN, Lynda Southern Cross CC
DIV 2 WOMEN COCHRANE, Lois Penrith CC
DIV 2 WOMEN DALE, Susanna Southern Cross Cycling Club
DIV 2 WOMEN DAVIDSON, Dayna SXCC
DIV 2 WOMEN HENRY, Sue Randwick Botany CC
DIV 2 WOMEN MASSEY, Jennifer Griffith Cycle Club
DIV 3 MEN CALEY, John Dulwich Hill BC
DIV 3 MEN COCHRANE, Greigory St George CC
DIV 3 MEN CUMMINGS, Anthony Penrith CC
DIV 3 MEN DEVLIN, Tim Nowra Velo Club
DIV 3 MEN DOUGHTY, Alan Lidcombe Auburn CC
DIV 3 MEN DUNSTONE, Nigel griffith nsw
DIV 3 MEN FOX, Russell Parklife Cycling Club
DIV 3 MEN GANDY, Chris St George CC
DIV 3 MEN HANLEY, Stephen Penrith CC
DIV 3 MEN HAWKINS, Craig Sutherland Shire CC
DIV 3 MEN JACKSON, Andrew Camden Cycle Club
DIV 3 MEN LAWSON, Michael Bicisport
DIV 3 MEN MASON, John Dulwich Hill BC
DIV 3 MEN MASSEY, Kingsley Griffith Cycle Club
DIV 3 MEN MILLYNN, Paul Tolland Cycling club
DIV 3 MEN SPENCELEY, Dugald Lidcombe Auburn CC
DIV 3 MEN STOJACKOVIC, Vaso Harlequin
DIV 3 WOMEN DUPONT-BROWN, Emma Manly Warringah CC
DIV 3 WOMEN HUNT, Irene Manly Warringah CC
DIV 3 WOMEN KWOK, Fiona Randwick Botany CC
DIV 3 WOMEN MENZIES, Clare Randwick Botany Cycling Club
DIV 3 WOMEN MILLER, Samantha Manning Valley CC
DIV 3 WOMEN MORGAN-THOMAS, Eleri Dulwich Hill BC
DIV 4 WOMEN HASTINGS, Rosemary Bathurst CC
DIV 4 WOMEN JACKSON, Suzanne Southern Cross Cycling Club
DIV 4 WOMEN RIEPSAMEN, Angelique Randwick Botany Cycling Club