Startlist for Element Round 3 - Lancelin - Race

Published at: Fri, 20 Sep 2019 12:45 PM AWST as provisional startlist - subject to change.

Category Participant Club/Team
MA ANDREWS, Ricky Northern Beaches Cycling Club
MA BARCLAY, Aron Midland Cycle Club
MA GRIFFITHS, Daniel Northern Districts WA CC
MA HESLOP, Riley Albany CC
MA HURST, Robert Skoghalls CK Hammarö
MA KALDA, Elar South Perth CC
MA MARTIN, James Peel District CC
MA PAHL, Adrian Peel District CC
MA SING, Brian Perth MTB Club
MA STENNING, Oli South Perth Cycling Club
MA SWART, Bernie South West CC
MA TAYLOR, Scott Peel District CC
MA WATERS, Jayden Northern Districts WA CC
MA WOOD, Courtland Busselton Cycle Club
MB ADAMS, Josh None
MB BONNER, Michael South Perth CC
MB BURGESS, Brook South Perth CC
MB CARNICELLI, Giovanni South Perth CC
MB CELIS, William South Perth CC
MB FAIRCLOUGH, Ben South Perth CC
MB KNIGHT, Sam Midland Cycle Club
MB LILLEY, Andrew South Perth CC
MB MILLARD-WEBB, Callum South Perth CC
MB ROSE, Colin Peel District CC
MB SHIPP, Dean South Perth CC
MB SPENCER, Mitchell X-Speed Australia Cycle Club
MC ANDRIJASEVICH, Zac Midland Cycle Club
MC BARTLETT, Luke Midland Cycle Club
MC BARTUCCIOTTO, Andrew ATTA, WA
MC COLLETT, Ryley Midland Cycle Club
MC FANNON, James Midland Cycle Club
MC HODSON, Alan Track Cycling WA
MC JAHN, Rhys South Perth CC
MC KNIGHT, Steven Peel District CC
MC LOCKE, Aaron South Perth CC
MC MCSLANEY, Martin Perth Integrated Health
MC MOOHAN, Michael Peel District CC
MC NICHOLLS, Alan Northern Districts WA CC
MC POWELL, Darren Track Cycling WA
MC POWYS, Ande Albany CC
MC PRENTICE, Anthony Track Cycling WA
MC SHEPHERD, Ashley Midland Cycle Club
MC STROEBEL, Heinrich Two Rivers Cycling Club
MC TAN, Nicholas Peel District CC
MC TAYLOR, Mark Roues Chaudes CC
MC TIERNEY, Col Track Cycling WA
MC VINCI, Josh Midland Cycle Club
MC WEE, Sean N/A
MD FERREIRA, Jean Perth MTB Club
MD HUMPHREYS, Paul Northern Districts WA CC
MD LAMBOURNE, Andie Joondalup Cycle City
MD MERCHANT, Vernon Busselton Cycle Club
MD PATERSON, Chris Perth MTB Club
MD PEARMINE, Gavin Peel District CC
MD PREVOST, Keith Peel District CC
MD RICE, Simon Peel District CC
MD WATMORE, Jim Alpine Cycling Club
MD WATMORE, Shae N/A
MD WILSON, Matthew Nil
MD ZORANJIC, Jasmin Midland Cycle Club
WA ATTARD, Teneal South Perth CC
WA BONNER, Kate South Perth CC
WA BRAMLEY, Annie Roues Chaudes CC
WA ERHARD, Sofia Skoghalls CK Hammarö
WA LEE, Jer Ling Serene Watersley R&D Cycling Team
WA NOLAN, Erin Peel District CC
WA RICHARDS, Darcie X-Speed Australia Cycle Club
WA ROBSON, Kirstie Roues Chaudes CC
WA WALES, Rachael South Perth Roleurs
WB GAMMIE, Megan Track Cycling WA
WB TIPPAYA, Sawitchaya (Nancy) South Perth Cycling Club
WC SAMMONS, Jenny Midland Cycle Club
WD BERMAN, Cayle PDCC
WD HUMPHREYS, Julie Exercise Institute
WD LAURENCE, Dennise Peel District CC
WD MALLOY, Nicole Track Cycling WA