Startlist for 2018 Bendigo International Madison

Published at: Thu, 01 Mar 2018 8:01 AM AEDT as final startlist. Changes may still occur prior to event.

Category Participant Club
ELITEM ABELS, Nicolas Brunswick Cycling Club
ELITEM BUCKELL, Isaac Bendigo & District CC
ELITEM DOUGLAS, Callan Carnegie Caulfield CC
ELITEM GLASSPOOL, James Central Districts Cycling Club SA
ELITEM HASTINGS, Mackenzie Brunswick Cycling Club
ELITEM HERMAN, Ian Brunswick Cycling Club
ELITEM KNOX, Luke Bendigo & District CC
ELITEM MADDERN, Angus Cycling SA
ELITEM SHIMMURA, Minori CS Slinger
ELITEM SVANOSIO, Todd Bendigo & District CC
ELITEM THOMSON, Julian Bendigo & District CC
ELITEW EVANS, Tayla Bendigo & District CC
ELITEW JONES, Madeline Castlemaine Cycling Club
ELITEW MCCURLEY, Shannon LCCC
ELITEW PANE, Emma Brunswick Cycling Club
ELITEW ROSEMAN GANNON, Ruby Brunswick Cycling Club
ELITEW SOTO, Catalina Brunswick Cycling Club
ELITEW STEVENS, Tamaryn Coburg Cycling Club
ELITEW THOMSON, Jessie Bendigo & District CC
JM19 BARROW, Mitchell Bendigo & District CC
JM19 BOF, Nathan Brunswick Cycling Club
JM19 BOOTH, Oliver Carnegie Caulfield CC
JM19 BUCKELL, Samuel Bendigo & District CC
JM19 CLARKE, Joshua Bendigo & District CC
JM19 FOSTER, Ben Carnegie Caulfield CC
JM19 FRISLIE, Graeme Brunswick Cycling Club
JM19 JULIAN, Emerson Bendigo & District CC
JM19 POLLARD, Ned Bendigo & District CC
JM19 POXON, Finn Bendigo & District CC
JM19 THOMSON, Josh Bendigo & District CC
JW19 BATESON, Sarah Bendigo & District CC
JW19 FIELD, Alana Carnegie Caulfield CC
JW19 JONES, Ashlee Carnegie Caulfield CC
MMAS ANSTEE, Sydney Bendigo & District CC
MMAS BODY, Peter Bendigo & District CC
MMAS BUCKNALL, Daniel Ballarat / Sebastopol Cycling Club
MMAS BUTLER, Paul NVCC
MMAS CLASOHM, Malcolm Whyalla C C
MMAS CLAYTON, Julian Northern Veterans Cycling Club
MMAS GARTSIDE, Robert Bendigo & District CC
MMAS JACKSON, Daniel Castlemaine Cycling Club
MMAS KEIRL, Damien Ballarat / Sebastopol Cycling Club
MMAS KILPATRICK, Stephen Albury-Wodonga Panthers Cycling Club
MMAS LESKE, Justin Bendigo & District CC
MMAS ROONEY, Steve Bendigo & District CC
MMAS THOMSON, Neil Bendigo & District CC
MMAS TURNER, Simon Coburg Cycling Club
MMAS WATT, Tom Hobart Wheelers
WMAS BELZ, Gabrielle Brunswick Cycling Club
WMAS GOSS, Vanessa Coburg Cycling Club
WMAS PIDGEON, Fran Coburg
WMAS SCHIWY, Nicole Coburg Cycling Club
WMAS WILLIAMSON, Rebecca Brunswick Cycling Club