Startlist for Hanson Reserve Saturday Night Track

Published at: Sat, 15 Feb 2020 7:48 AM ACDT as provisional startlist - subject to change.

Category Participant Club/Team
A CURRIE, Jarrod South Coast CC
A DIXON, Phillip Port Adelaide CC
A EGLINTON, Simon Kilkenny CC
A FIELKE, Jai Norwood CC
A FREETH, Aston Port Adelaide CC
A MARGRATE, Daryl Norwood CC
A MARRIAGE, Zac Kilkenny CC
A MILLER, Angus South Coast CC
A MORAN, Chloe Central Districts CC
A THURSBY, Jude South Coast CC
A WIGHT, Luke Mt Gambier Cycling Club
B BROWN, Aaron Port Adelaide CC
B CHUNG-ORR, Katarina Port Adelaide CC
B KELLY, James Norwood CC
B MARCUCCI, Patrick Norwood CC
B PATE, Amber Norwood CC
B RADZIKIEWICZ, David South Coast CC
B SCHMIDTKE, Matthew South Coast CC
B SIBLEY, Ella South Coast CC
B SYMONS, Chelsea Mildura-Coomealla CC
B TATTERSALL, Dan Norwood CC
C FRANSON, Kyle Central Districts CC
C GOLDFINCH, Dale Port Adelaide CC
C GOMER, David Norwood CC
C HANSON-EASEY, Scott Kilkenny CC
C HOLMES, David Norwood Cycling Club
C RAWLINGS, James South Coast CC
C SANDOW, Eloise Norwood CC
C SNODGRASS, Harry South Coast CC
C VOLTZ, Daniel Port Adelaide CC
D BAILS, Michael Kilkenny CC
D BAILS, Mitchell Kilkenny CC
D LANDMAN, Riaan South Coast CC
D MAY, Penny South Coast CC
JUNIOR_A BARTON, Hamish South Coast Cycling
JUNIOR_A BURDEN, Markus South Coast CC
JUNIOR_A CURRIE, Jacob South Coast CC
JUNIOR_A HOLMES, Wil Norwood Cycling Club
JUNIOR_A JOHNSTONE, Caleb Kilkenny CC
JUNIOR_A LIENERT, Willis Port Adelaide CC
JUNIOR_A VOLTZ, Jacqueline Port Adelaide CC
JUNIOR_A WIGHT, Tess Mt Gambier Cycling Club
JUNIOR_A WILLIS-HELL, Mirella South Coast CC
JUNIOR_A ZIMMERMANN, Leo Norwood Cycling Club
JUNIOR_B ABEL, Charlie Port Adelaide CC
JUNIOR_B BLACKBURN, Harrison South Coast CC
JUNIOR_B KELLY, Annabelle Norwood CC
JUNIOR_B KEY, Jameson Central Districts CC
JUNIOR_B KULATHUNGA, Binuk Kilkenny CC
JUNIOR_B LANDMAN, Ewan South Coast CC
JUNIOR_B MAHNEY, Gabrielle South Coast Cycling
JUNIOR_B MATHWIN, William South Coast CC
JUNIOR_B NORDMEYER, Summer Norwood Cycling Club
JUNIOR_B SCHMIDTKE, Ava South Coast CC
JUNIOR_B TUCKER, Kalan Central Districts CC
JUNIOR_B WENGER, Blake Port Adelaide
JUNIOR_B WILLIS-HELL, Maximilian South Coast CC
JUNIOR_B WINTER, Codi Central Districts CC
JUNIOR_C BROWN, William Port Adelaide CC
JUNIOR_C HARGREAVES, Brett Port Adelaide CC
JUNIOR_C KERKMAN, Darcy Norwood CC
JUNIOR_C LIEBEKNECHT, Sophie Port Adelaide CC
JUNIOR_C UNDERWOOD, Liam Norwood CC
JUNIOR_C WILLIS-HELL, Sebastian South Coast CC
JUNIOR_D DIXON, Georgia Port Adelaide CC
JUNIOR_D SCHMIDTKE, Luca South Coast CC
JUNIOR_D UNDERWOOD, Ryan Norwood CC