Startlist for Element Round 1 - Gidgegannup - Race

Published at: Fri, 26 Jul 2019 8:28 PM AWST as provisional startlist - subject to change.

Category Participant Club/Team
MA ANDREWS, Ricky Northern Beaches Cycling Club
MA BARRETT, Sebastian Midland Cycle Club
MA BRAITHWAITE, Ben South Perth Cycling Club
MA COOPER, Xavier Midland Cycle Club
MA DERRICK, James Midland Cycle Club
MA GREGG, Jon Perth MTB Club
MA GRIFFITHS, Daniel Northern Districts WA CC
MA HESLOP, Riley Albany CC
MA JONES, Nathan Perth MTB Club
MA KALDA, Elar South Perth CC
MA KALMA, Guy 225 Racing CC
MA LANIGAN, Bryce South West CC
MA LINDORFF, Jay Peel District CC
MA LONGWORTH, Wade Peel District CC
MA MATTIACCIO, Simon RCCC
MA MAWBY, Jackson Northern Districts WA CC
MA PETERSON, Matthew Peel District CC
MA STAPLETON, Brett Roues Chaudes CC
MA STENNING, Oli South Perth Cycling Club
MA VAN DER MERWE, Jp 225 Racing CC
MA WIGGINS, Craig Albany CC
MA WOOD, Courtland Busselton Cycle Club
MB ALLEN, Lloyd Midland Cycle Club
MB BONSER, Aaron Track Cycling WA
MB BRUINS, Thomas N/A
MB BURGESS, Brook South Perth CC
MB CARNICELLI, Giovanni South Perth CC
MB CARTER, John X-Speed Australia Cycle Club
MB CONNAN, Matthew Peel District CC
MB DEPIAZZI, Martin Roues Chaudes CC
MB LILLEY, Andrew South Perth CC
MB MARTIN, Rory Midland Cycle Club
MB MATEAR, Mark Northern Districts WA CC
MB METTAM, Sam South Perth Rouleurs
MB MILLARD-WEBB, Callum South Perth CC
MB NAGLE, Jethro Midland Cycle Club
MB ROSSANDICH, Aidan South Perth Cycle Club
MB SHIPP, Dean South Perth CC
MB SPENCER, Mitchell X-Speed Australia Cycle Club
MB TAPSCOTT, Michael Northern Districts WA CC
MB VLAHOV, Gervase Peel District CC
MC BLOW, Roger South Perth CC
MC BOWES, Allan Peel District CC
MC COLLETT, Ryley Midland Cycle Club
MC COMMONS, Joshua South West CC
MC DAVIS, Toby Perth MTB Club
MC DAWSON, Cameron South Perth CC
MC FERREIRA, Jean Perth MTB Club
MC FOX, Chris South Perth rouleurs
MC GOLLAGHER, Ian South Perth CC
MC HODSON, Alan Track Cycling WA
MC KENRICK, Caleb CRT
MC KING, Carlisle South Perth Rouleurs
MC KNIGHT, Steven Peel District CC
MC LOCKE, Aaron South Perth CC
MC MAHER, Clint South Perth Cycling Club
MC MCSLANEY, Martin Perth Integrated Health
MC MOOHAN, Michael Peel District CC
MC NASH, Tristan X-Speed Australia Cycle Club
MC NICHOLLS, Alan Northern Districts WA CC
MC POWELL, Darren Track Cycling WA
MC PROTHEROE, Harvey X-Speed Australia Cycle Club
MC RAPHAEL, John Midland Cycle Club
MC RYAN, Barry Roues Chaudes CC
MC SMITHSON, Antony South Perth CC
MC TAYLOR, Mark Roues Chaudes CC
MC TIERNEY, Col Track Cycling WA
MD BERRY, Mark Track Cycling WA
MD DAVIS, Ian South Perth Roleurs
MD HUMPHREYS, Paul Northern Districts WA CC
MD HUNT, Darren Kalamunda Mountain Bike Collective
MD KUGLER, Ian South West CC
MD LAMBOURNE, Andie Joondalup Cycle City
MD MCCREA, Lachlan Midland Cycle Club
MD PATERSON, Chris Perth MTB Club
MD RICE, Simon Peel District CC
MD WATMORE, Shae N/A
MD WHEELER, Thomas Midland Cycle Club
MD WHELEER, Jack Midland Cycle Club
MD WILLIAMS, Jordan Midland Cycle Club
WA BONNER, Kate South Perth CC
WA ERHARD, Sofia Skoghalls CK Hammarö
WA LAURENDEAU, Nathalie ATTA
WA LEE, Jer Ling Serene Watersley R&D Cycling Team
WA NELLIGAN, Kate Australian Time Trials Association
WA NOLAN, Erin Peel District CC
WA RICHARDS, Darcie X-Speed Australia Cycle Club
WA TUCKNOTT, Sarah Midland Cycle Club
WA WIGGINS, Emily Albany CC
WB BOULTON, Jo Peel District CC
WB FLOCKHART, Samantha South Perth CC
WB GAMMIE, Megan Track Cycling WA
WB ROBSON, Kirstie Roues Chaudes CC
WB TIPPAYA, Sawitchaya (Nancy) South Perth Cycling Club
WB WHELAN, Fiona None
WC CARTER, Sally X-Speed Australia Cycle Club
WC COMMONS, Isabella South West CC
WC SAMMONS, Jenny Midland Cycle Club
WD BERMAN, Cayle PDCC
WD BURTON, Sophie Peel District CC
WD HUMPHREYS, Julie Exercise Institute
WD KOVALENKO, Luba Peel District CC
WD MALLOY, Nicole Track Cycling WA