Entry nominations in 2019 NSW U9 - U13 Junior Track Championships 18 Nov 22:22

This is a live list of nominations as they come in. It is not a start list. Nominations, grades and categories may change without notice at race organiser discretion, without those changes being reflected here.

Official start lists may appear later here on EntryBoss or on the Cycling New South Wales website.

Name Status Events
JOFRE, Javier Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
SHERRINGHAM, Will Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
RUSSELL, Tom Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
APPS, Elsie Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
VENERAN, Elena Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
DALLY, Gydion Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
DELL, Hayley Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
DELL, Anderson Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
RODGERS, Jacob Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
ALLEN, Hallie Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
ALLEN, Sienna Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
ALLEN, Lara Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
HOSKINS, William Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
HOSKINS, Charlotte Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
O’CONNOR, Eliza Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
O’CONNOR, Isobel Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
CARLYON, Nash Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
CARLYON, Macey Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
CARLYON, Tom Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
THOMAS, Rhys Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
ROBINSON, Ebony Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
PHILLIPS, Alexis Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
BEITZEL, Sebastian Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
ROSE, Caitlin Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
DUBIER, Anna Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
HINES, Emily Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
JAKOBSEN, Gabriel Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
JAKOBSEN, Grace Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
FARR, Georgia Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
FARR, Lachlan Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
FARR, Cooper Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
ALLWORK, Samantha Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
FULLER, Jessica Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
FULLER, Jarryd Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
CRUMP, Lachlan Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
CRUMP, Cameron Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
CRUMP, Matthew Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
FULLER, Imogen Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
FULLER, Makayla Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
SZKUDLAREK, Oscar Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
OKE, Carrington Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
THOMPSON, Edmund Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
MAYE, Zoe Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
MAYE, Patrick Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
MORAN-WHITE, Alexis Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
MORAN-WHITE, Zoie Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
MANN, Ella Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
KARRASCH, Alexandra Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
KARRASCH, William Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
YEO, Billy Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
VALTWIES, Josef Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
VALTWIES, Kirby Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
DRUMMOND, Keira Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
DRUMMOND, Rab Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
BRADSHAW, Harley Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
SHEPARD, Ruben Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
GOLTMAN, Liam Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
LOVETT, Charlotte Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)
GALLAGHER, Jenna Provisionally entered Individual Time Trial, Scratch Race, Sprint Derby (3)