Startlist for Ross Bush Memorial Handicap (1PM Start)

Published at: Fri, 17 Aug 2018 12:57 PM AEST as provisional startlist - subject to change.

Category Participant Club/Team
00 DA COSTA, Miles Footscray Cycling Club
00 DIETZE, Henry Brunswick Cycling Club
00 GREEN, Brendon Blackburn Cycling Club
00 HARVEY, Nick Carnegie Caulfield CC
00 HEIN, Harrison Carnegie Caulfield CC
00 KELLY, Leigh Footscray Cycling Club
00 MARSHALL, Lachlan Footscray Cycling Club
00 SMART, Joshua Carnegie Caulfield CC
00 SMITH, Chris St Kilda Cycling Club
00 STOJANOVSKI, Daniel Geelong Cycling Club
00 YOUNG, Robert Albury-Wodonga Cycling Club
00 ZAMMIT, Joshua Footscray Cycling Club
03 BARKER, Ado Coburg Cycling Club
03 BURGOYNE, Lindsay Ballarat / Sebastopol CC
03 CIPRIANO, Giovanni Carnegie Caulfield CC
03 COSTIN, Ben Geelong Cycling Club
03 DELOOZE, Alastair Footscray Cycling Club
03 FLETT, Conor Geelong Cycling Club
03 GREEN, Liam Footscray Cycling Club
03 HASTINGS, Alastair Hawthorn Cycling Club
03 LINNETT, Andrew Hawthorn Cycling Club
03 MILLER, Evan Footscray Cycling Club
03 MIRABELLA, Tony Ballarat / Sebastopol CC
03 MOORE, Oskar Brunswick Cycling Club
03 ROBERTSON, Geoffrey Footscray Cycling Club
03 SOLLY, Ben Carnegie Caulfield CC
03 TAYLOR, Noel Geelong Cycling Club
06 CAVELL, Daniel Geelong Cycling Club
06 CUMMINGS, Perry Coburg Cycling Club
06 JESSEN, Cooper Geelong Cycling Club
06 KIEL, Peter Ballarat / Sebastopol CC
06 LIMSOWTIN, Adrien Geelong Cycling Club
06 MIDDLETON, Calum Geelong Cycling Club
06 OLIVE, Marcus Footscray Cycling Club
06 RAYNES, Jared Footscray Cycling Club
06 VAN SLAGEREN, Dominic Geelong Cycling Club
10 ATTARD, Ken Footscray Cycling Club
10 BAKER, Tavis Ballarat / Sebastopol CC
10 BOLAND, Mike St Kilda Cycling Club
10 GANNON, Andrew Brunswick Cycling Club
10 MCDONOUGH, Tom Coburg Cycling Club
10 MOORE, Craig Brunswick Cycling Club
10 PARKER, Shane Footscray Cycling Club
10 PHILLIPS, Sam Geelong Cycling Club
10 ROWBOTTOM, Vincent Northern Vets Cycling Club
10 VAN DYK, Joseph Ballarat / Sebastopol CC
14 ABERY, Gemma St Kilda Cycling Club
14 BURGOYNE, Melissa Ballarat / Sebastopol CC
14 GRIEVE, Travis Footscray Cycling Club
14 HASTINGS, Simon Hawthorn Cycling Club
14 LANE, David Footscray Cycling Club
18 BARRILE, Steve Ballarat / Sebastopol CC
18 DIETZE, Glenn Brunswick Cycling Club
18 MIRO, John Geelong Cycling Club
18 POTTS, Caitlin Brunswick Cycling Club
18 SMITH, Colin Geelong Cycling Club
D JESSEN, Cohen Geelong Mountain Bike Club