Startlist for XCC Seeding Race (fun)- Wondai

Published at: Fri, 03 Dec 2021 5:52 PM AEST as provisional startlist - subject to change.

Category Participant Club/Team
A_GRADE_MEN DOUGHERTY, Levi Mountain Bike Australia
A_GRADE_MEN JOHNSON, Thomas RATS Cycling Club Inc
A_GRADE_MEN STEWART, Kyle Bushrangers Sunshine Coast
A_GRADE_MEN WAITES, Thomas RATS Cycling Club Inc
A_GRADE_MEN WEISS, Ethan Mackay & District MTB Club & Mackay Cycling Club
A_GRADE_MEN DODDS, Joel Ipswich Cycling Club
A_GRADE_WOMEN BECK, Anna University of Queensland CC
A_GRADE_WOMEN HEAP, Sharon Gold Coast MTB
A_GRADE_WOMEN KEHRES, Anne-Marie Mackay & District MTB Club
A_GRADE_WOMEN LUBCKE, Holly Sunshine Coast Cycling Club
A_GRADE_WOMEN TURTON, Luca South Burnett MTB Club
B_GRADE_MEN BOURKE, Lockie Mackay & District MTB Club
B_GRADE_MEN BROWNSEY, Ashley Mackay Cycling Club
B_GRADE_MEN CUTHBERTSON, Liam Sunshine Coast Cycling Club
B_GRADE_MEN HEAP, Les Gold Coast MTB
B_GRADE_MEN HOOKER, Tim University of Queensland CC
B_GRADE_MEN KEHRES, Brian Mackay & District MTB Club
B_GRADE_MEN PENNISI, Jason RATS Cycling Club Inc
B_GRADE_MEN PENNISI, Lachlan Rats Cycling Club
B_GRADE_MEN SCOBLE, Barry Mackay & District MTB Club
B_GRADE_MEN STRONG, Rob RATS Cycling Club Inc
B_GRADE_MEN WAITES, Damien Rats Cycling Club
B_GRADE_MEN WATTAD-GRAEBER, Bashier DRCC
B_GRADE_WOMEN LARSSON, Alexandra Hamilton Wheelers Cycling Club
B_GRADE_WOMEN STONE, Rebecca Coot tha kids
C_GRADE_MEN BIGGS, Mark Kenmore Cycle Club
C_GRADE_MEN COOMBS, Harry Gold Coast Cycling Club
C_GRADE_MEN DOYLE, Cooper Mackay & District MTB Club
C_GRADE_MEN INGLES, Joshua Gold Coast Cycling Club
C_GRADE_MEN RAMKE, Lincoln Gladstone Mountain Bike Club Inc
C_GRADE_MEN ROSSITER, Michael Gold Coast Cycling Club
C_GRADE_MEN SCOBLE, Dylan Mackay & District MTB Club
C_GRADE_MEN WEISS, Cody Mackay & District MTB Club
C_GRADE_WOMEN MOLLENHAUER, Alison South Burnett MTB Club
C_GRADE_WOMEN PROVAN, Becky South Burnett MTB Club
E-BIKE_MEN WALTERS, Ian ipswich off road cycling
E-BIKE_MEN WALTERS, Ryan ipswich off road cycling
UNDER11_FEMALE BIGGS, Amelia Kenmore Cycle Club
UNDER11_MALE AAREKOL, Toby Kenmore Cycle Club
UNDER11_MALE BROWNSEY, Camden MADMTBC
UNDER11_MALE KEHRES, Bryn Mackay & District MTB Club
UNDER11_MALE KYPR, Kadel Gold Coast MTB
UNDER11_MALE POZZEBON, Luca Hamilton Wheelers Cycling Club
UNDER15_FEMALE CUTHBERTSON, Skye Sunshine Coast Cycling Club
UNDER15_FEMALE TURTON, Soren South Burnett MTB Club
UNDER15_MALE AAREKOL, Lucas Kenmore Cycle Club
UNDER15_MALE CORRY, Harrison Mackay & District MTB Club
UNDER15_MALE KEHRES, Ryder Mackay & District MTB Club
UNDER15_MALE LIEBKE, Riley Non member
UNDER15_MALE MENZIES, Clancy COOT-THA MTB INC
UNDER15_MALE MENZIES, Oscar COOT-THA MTB INC
UNDER15_MALE MOLLENHAUER, Nathan South Burnett MTB Club
UNDER15_MALE OOST, Bailey Coot-tha Kids MTB
UNDER15_MALE OOST, Riley Coot-tha Kids MTB