Startlist for Race 4 Wild West Summer Series- now WALLOON

Published at: Sat, 08 Jan 2022 7:51 PM AEST as provisional startlist - subject to change.

Category Participant Club/Team
A_GRADE_MEN AAREKOL, Lars Pine Rivers BMX Club
A_GRADE_MEN DOUGHERTY, Levi Mountain Bike Australia
A_GRADE_MEN EDWARDS, Jay RATS Cycling Club Inc
A_GRADE_MEN FLOOD, Patrick RATS Cycling Club Inc
A_GRADE_MEN GRAVES, Jared Darling Downs Cycling Club
A_GRADE_MEN JOHNSON, Thomas RATS Cycling Club Inc
A_GRADE_MEN SMYTHE, Declan Sunshine Coast CC
A_GRADE_MEN STEWART, Kyle Bushrangers Sunshine Coast
A_GRADE_MEN VAN DER MERWE, Werner Brisbane Cycling Club
A_GRADE_MEN WAITES, Thomas RATS Cycling Club Inc
A_GRADE_MEN WEISS, Ethan Mackay & District MTB Club & Mackay Cycling Club
A_GRADE_MEN DODDS, Joel Ipswich Cycling Club
A_GRADE_WOMEN COOPER, Michelle COOT-THA MTB INC
A_GRADE_WOMEN MADZAREVIC, Stella RATS Cycling Club Inc
A_GRADE_WOMEN MENIGOZ, Ella RATS Cycling Club Inc
A_GRADE_WOMEN OAKES, Hayley Northern Rivers Dirty Wheels MTB Club
A_GRADE_WOMEN RUTTER, Jayne DÁguilar Range Cycling Club
A_GRADE_WOMEN VAN DE HOEF, Alanna Rats Cycling Club
A_GRADE_WOMEN DODDS, Lisa Ipswich Cycling Club
B_GRADE_MEN ADAMS, Paul DÁguilar Range Cycling Club
B_GRADE_MEN ANDERSON, Louis Rats Cycling Club
B_GRADE_MEN BEIKOFF, Joshua Ipswich CC
B_GRADE_MEN BOURKE, Lockie Mackay & District MTB Club
B_GRADE_MEN COTTER, Damien Logan City Cycling Club
B_GRADE_MEN EGGINS, Russell Sunshine Coast Cycling Club
B_GRADE_MEN FLETCHER, Paul Logan City Cycling Club
B_GRADE_MEN HUGHES, Owen NA
B_GRADE_MEN LEIGHFIELD, Simon Gold Coast MTB club
B_GRADE_MEN MARTIN, Geoffrey RATS Cycling Club Inc
B_GRADE_MEN RICHDALE, Ron Gold Coast Cycle Club
B_GRADE_MEN SAYER, Bradley Murwillumbah Cycle Club; HWCC Secondary Club
B_GRADE_MEN SCUTTS, Cameron Darling Downs Cycling Club
B_GRADE_MEN STRONG, Rob RATS Cycling Club Inc
B_GRADE_WOMEN DONOHUE, Sophie n/a
B_GRADE_WOMEN MAYNE, Annabelle Balmoral Cycling Club
B_GRADE_WOMEN RHYMER, Emma Southern Downs Mountain Biking Club
B_GRADE_WOMEN STONE, Rebecca Coot tha kids
C_GRADE_MEN ANDERSON, Shannon D'Aguilar Range Cycling Club
C_GRADE_MEN BIGGS, Mark Kenmore Cycle Club
C_GRADE_MEN BOARDMAN, Zak Rats Cycling Club
C_GRADE_MEN BURKE, Kallan North Brisbane MTB Club “Dirt Dogs”
C_GRADE_MEN DEVINE, Chris N\A
C_GRADE_MEN DUNSMORE, Lindsay RATS Cycling Club Inc
C_GRADE_MEN FLOOD, Darren RATS Cycling Club Inc
C_GRADE_MEN FRACCHIA, Brayden NIL
C_GRADE_MEN GOOD, Jonas Coot-tha Kids MTB
C_GRADE_MEN GOODING, Richie Lifecycle Cycling Club
C_GRADE_MEN INGLES, Joshua Gold Coast Cycling Club
C_GRADE_MEN PARKER, Nicholas Gold Coast Cycle Club
C_GRADE_MEN PINSENT, Andrew Kenmore Cycle Club
C_GRADE_MEN RAMKE, Lincoln Gladstone Mountain Bike Club Inc
C_GRADE_MEN VEENSTRA, Ryan RATS Cycling Club Inc
C_GRADE_WOMEN BAKER, Theresa Logan City Cycling Club
C_GRADE_WOMEN MOON, ChloÉ RATS Cycling Club Inc
C_GRADE_WOMEN MOORE, Zara Kenmore Cycle Club
E-BIKE_MEN ELDRED, Luke ipswich off road cycling
E-BIKE_MEN POLLEY, Warren Gympie Bike Riders
E-BIKE_MEN WALTERS, Ian ipswich off road cycling
E-BIKE_MEN WALTERS, Ryan ipswich off road cycling
E-BIKE_MEN DODDS, Caleb Ipswich Cycling Club
E-BIKE_WOMEN ELDRED, Sophie Ipswich Cycle Club
E-BIKE_WOMEN MARTIN, Angela Rats Cycling Club
E-BIKE_WOMEN QUINN, Colette South Burnett MTB Club
UNDER11_FEMALE AAREKOL, Tora Kenmore Cycle Club
UNDER11_FEMALE BIGGS, Amelia Kenmore Cycle Club
UNDER11_FEMALE GOOD, Amy COOT-THA MTB INC
UNDER11_FEMALE RUTTER, Leteisha N\A
UNDER11_FEMALE STONE, Hayley Coot tha kids
UNDER11_FEMALE TROTTER, Evie Kenmore Cycle Club
UNDER11_MALE AAREKOL, Toby Kenmore Cycle Club
UNDER11_MALE BIGGAR, Nicholas Coot-tha Kids MTB
UNDER11_MALE COTTER, Rhett Logan Cycling Club
UNDER11_MALE MINEHAN, Samuel Rats Cycling Club
UNDER11_MALE MINEHAN, William Rats Cycling Club
UNDER11_MALE POZZEBON, Luca Hamilton Wheelers Cycling Club
UNDER11_MALE RUTTER, Zakary N-A
UNDER11_MALE SCUTTS, Rory Toowoomba Mountain Bike Club
UNDER11_MALE SMITH, Quinn Coot-tha Kids MTB
UNDER15_FEMALE COTTER, Maisie Logan City Cycling Club
UNDER15_FEMALE GOOD, Lauren Coot-tha Kids MTB
UNDER15_FEMALE SPENCER, Miley Northern Rivers Dirty Wheels MTB Club
UNDER15_MALE AAREKOL, Lucas Kenmore Cycle Club
UNDER15_MALE BIRD, Liam South Burnett MTB Club
UNDER15_MALE BRESLIN, Erin Kenmore
UNDER15_MALE COLLINS, Patrick North Brisbane Mountain Bike Club
UNDER15_MALE MAYNE, Julian Balmoral Cycling Club
UNDER15_MALE MELVIN, Charlie RATS Cycling Club Inc
UNDER15_MALE TROTTER, Austin Rats Cycling Club
UNDER15_MALE WOODHILL, Bas Kooralbyn valley MTB club
UNDER15_MALE DODDS, Joshua Ipswich Cycling Club