Startlist for 2018 Oceania Road Championships - Time Trial

Published at: Tue, 13 Mar 2018 10:10 AM AEDT as final startlist. Changes may still occur prior to event.

Category Participant Club/Team
JM19 BARBER, Charlie Hawthorn Cycling Club
JM19 BARCLAY, Aron Midland Cycle Club
JM19 BASCOMBE, Sam St Kilda Cycling Club
JM19 CLEGG-SHAW, Barnaby Counties Manukau Cycling
JM19 COOK, Samuel Te Awamutu Sports Cycling Club
JM19 DUFFY, Joshua Launceston City CC
JM19 EDWARDS, Jack Taupo Cycling Club
JM19 FISHER-BLACK, Finn Tasman Wheelers
JM19 GRAESSER, Brodie Launceston City CC
JM19 GRAHAM, Matthew Sunshine Coast CC
JM19 HUGHES-ROBERTS, Sean Launceston City CC
JM19 JAMES-SMITH, Henley Launceston City CC
JM19 JONES, Ben Carnegie Caulfield CC
JM19 KENCH, Josh Team Skoda Fruzio
JM19 KUIJPERS, Jayden Counties Manukau Cycling
JM19 LINDORFF, Tyler Peel District CC
JM19 MARTIN, Archie Te Awamutu Sports Cycling Club
JM19 MATTHEWS, Andrew Track Cycling WA
JM19 MCGOVERN, Riley Launceston City CC
JM19 MCLEAN, Angus Wangaratta Cycling Club
JM19 MCPHERSON, Cameron Launceston City CC
JM19 MOLONEY-MORTON, William Carnegie Caulfield CC
JM19 O'DONNELL, Bailey Canterbury Time Trial Assoc.
JM19 PLAPP, Luke Brunswick Cycling Club
JM19 PORTER, Rudy Carnegie Caulfield CC
JM19 RICE, Matthew Canberra Cycling Club
JM19 ROBOTHAM, Rhys Balmoral Cycle Club
JM19 SCHULTZ, Elliot Hamilton Wheelers Cycling Club
JM19 SCOTT, Kieran Northern Districts WA CC
JM19 SYKES, Jack Norwood CC
JM19 TURNBULL, Carter St Kilda Cycling Club
JM19 VARNEY, Oscar City of Burnie CC
JM19 WIGHT, Luke Mt Gambier Cycling Club
JM19 WILLIAMS, David Carnegie Caulfield CC
JM19 WRIGHT, Mitchell Illawarra Cycle Club
JW19 EDWARDS, Sophie Adelaide University Cycling Club
JW19 GIGANTE, Sarah Brunswick Cycling Club
JW19 LANGHAM, Amalia City of Burnie CC
JW19 LOUW, Anya Mersey Valley Devonport CC
JW19 MASCARO, Emily Midland Cycle Club
JW19 RENNIE, Portia Hunter District Cycling Club
JW19 ROBARDS, Lauren Balmoral Cycle Club
JW19 WATTS, Emily Sydney Uni Velo Club
M23 AUSTIN, Blair Mersey Valley Devonport CC
M23 BENNETT, Iven City of Burnie CC
M23 BROWN, Connor Counties Manukau Cycling
M23 CHRISTIE-JOHNSTON, Alastair Hawthorn Cycling Club
M23 DRIZNERS, Jarrad Kilkenny CC
M23 ELWORTHY, Oscar North Harbour
M23 GROUBE, Carne Bike Manawatu
M23 HART, Riley Brunswick Cycling Club
M23 HOFFMAN, Lucas Whyalla CC
M23 LEA, Jason Bendigo & District CC
M23 LEAHY, Conor Peel District CC
M23 LOUIS, Jordan Sydney Uni Velo Club
M23 LYONS, Angus Ballarat / Sebastopol CC
M23 MAGENNIS, Liam Port Macquarie Cycle Club
M23 MARRYATT, Jake CTTA
M23 MONK, Cyrus Melbourne University CC
M23 NIQUET-OLDEN, Bentley Carnegie Caulfield CC
M23 PHILLIPS, Leigh Carnegie Caulfield CC
M23 SENS, Connor Bendigo & District CC
M23 SUNDE, Blake North Harbour
MELITE AYLIFFE, Tom Hobart Wheelers
MELITE BIRTWISTLE, Kris City of Burnie CC
MELITE BOND, Hamish Te Awamutu Sports Cycling Club
MELITE COXON, Joel Hawthorn Cycling Club
MELITE HARPER, Chris Norwood CC
MELITE KAESLER, Tom Kilkenny CC
MELITE LAKE, Sean Melbourne University CC
MELITE MARTIN, Oliver Launceston City CC
MELITE MURTAGH, Conor Brunswick Cycling Club
MELITE OGILVIE, James St Kilda Cycling Club
MELITE VAN DAM, Ben Hobart Wheelers
MELITE WHITE, Liam Ballarat / Sebastopol CC
PARA BEST, Patrick Mersey Valley Devonport CC
PARA BRUMBY, Matthew Mersey Valley Devonport CC
PARA COOKE, Carol St Kilda Cycling Club
W23 DYKSTRA, Renee City of Burnie CC
W23 PLOUFFE, Maeve Port Adelaide CC
W23 SCOTT, Makenzie St George CC
WELITE BROWN, Grace St Kilda Cycling Club
WELITE EVANS, Alicia Counties Manukau Cycling
WELITE GRUBITS, Kristy Cradle Coast Cycling Club
WELITE PERRY, Kate Brunswick Cycling Club