Startlist for Dooleys Junior Tour of Sydney

Published at: Wed, 16 Jun 2021 3:02 PM AEST as final startlist. Changes may still occur prior to event.

Category Participant Club/Team
JB13 ASTRIDGE, Will Canberra Cycling Club
JB13 HOPE-JONES, William Eastern Suburbs CC
JB13 JAKOBSEN, Gabriel Illawarra Cycle Club
JB13 MCGARRY, Bayley Randwick Botany Cycling Club
JB13 ROGERS, Luke Canberra Cycling Club
JB13 SHEPARD, Ruben Randwick Botany CC
JB13 SMITH, Charlie Randwick Botany CC
JB13 TAYLOR, Ollie Neo Cycling Club
JG13 ALLEN, Hallie Bathurst CC
JG13 ALLEN, Sienna Bathurst CC
JG13 DRUMMOND, Keira Lidcombe Auburn CC
JG13 GALLAGHER, Jenna Bathurst CC
JG13 HENWOOD, Darcy Canberra Cycling Club
JG13 HUSSEIN, Charlotte Neo Cycling Club
JG13 HUSSEIN, Hannah Neo Cycling Club
JG13 MAYE, Zoe Lidcombe Auburn CC
JG13 NICOLAOU, Amelia LACC
JG13 PRINCE, Erin Neo Cycling Club
JM15 BEITZEL, Sebastian Dulwich Hill Bicycle Club
JM15 COATES, Ben Manly Warringah CC
JM15 DE WRIGHT, Noah Manning Valley CC
JM15 DRUMMOND, Rab Lidcombe Auburn CC
JM15 FINKBEINER, Cooper St George CC (NSW)
JM15 GOLTMAN, Liam Lidcombe Auburn CC
JM15 I’ONS, Tom Illawarra Cycle Club
JM15 MACIVER, Callum Canberra Cycling Club
JM15 MALCOLM, Tom Randwick Botany CC
JM15 MAYE, Patrick Lidcombe Auburn CC
JM15 MORTLOCK, Bodhi SXCC
JM15 PAJTL, Jake Hunter District Cycling Club
JM15 ROWLING, Hudson Peloton Sports
JM15 SAUVAN, Daniel Southern Cross Cycling Club
JM15 SHOCKAIR, Rayhan Randwick CC
JM15 STEVENS, Hayden Canberra Cycling Club
JM15 STEVENSON, Lucas Northern Sydney CC
JM15 TAAFFE, William Manly Warringah CC
JM15 NEWMAN, Joshua Camden CC
JM17 BURNS, Nathanael Illawarra Cycle Club
JM17 CHAMBERLAIN, Oscar Canberra Cycling Club
JM17 FISHER, Zane SXCC
JM17 GEORGE, Luca Western Sydney Mountain Bike Club
JM17 GOLTMAN, Kai Lidcombe Auburn CC
JM17 GRIERSON, Josiah Penrith CC
JM17 HARVEY, Hugh RBCC
JM17 INGLIS, Toby Armidale CC
JM17 KERIN, William Neo Cycling Club
JM17 LOVETT, Cadel Bathurst Cycling Club
JM17 LUDLAM, Oliver Southern Cross Cycling Club
JM17 LUDLAM, Thomas Southern Cross Cycling Club
JM17 MARCKS, Edward Canberra Cycling Club
JM17 MASON, Noah Hunter District Cycling Club
JM17 MATHISKE, Kobi Manning Valley CC
JM17 MORRISSEY, Kaide Randwick Botany Cycling Club
JM17 SILVA, Isaac Bankstown Sports Cycling Club
JM17 SMITH, Jaxen Bankstown Sports Cucling Club
JM17 SOSSAI, Joe Illawarra Cycle Club
JM17 STEADMAN, Angus Vikings ACT
JM17 STEEP, Jacob Manning Valley CC
JM17 THOMAS, Harrison Manning Valley CC
JM17 TRKULJA, Curtis Nowra Velo Club
JM17 WORTH, Thomas Manning Valley CC
JW15 ALLEN, Lara Bathurst CC
JW15 APPS, Elsie Goulburn CC
JW15 BENNETT, Indi Starr Sydney Uni Velo Club
JW15 DELL, Hayley Hunter District Cycling Club
JW15 DUBIER, Anna Lidcombe Auburn CC
JW15 GARDINER, Georgia Jindabyne Cycling Club
JW15 GIANATTI, Hannah Penrith CC
JW15 I'ONS, Charlotte Ilawarra Cycle Club
JW15 LOVETT, Charlotte Bathurst Cycling Club
JW15 PERRY, Lara Parramatta CC
JW15 PETTETT, Hannah Canberra Cycling Club
JW15 PRAGT, Chloe Canberra Cycling Club
JW15 PRINCE, Isobel Neo Cycling Club
JW15 ROBINSON, Ebony Bathurst CC
JW15 ROSE, Caitlin Hunter District CC
JW15 SITSKY, Natasha Canberra Cycling Club
JW15 TAYLOR, Annie Neo Cycling Club
JW15 VETISCH, Sonia Northern Sydney CC
JW17 CROSS, Alexandra Manning Valley CC
JW17 HYETT, Alexandra Neo Cycling Club
JW17 RUSSELL, Isabelle Dubbo CC
JW17 SINNERBRINK, Miriam Southern Cross CC
JW17 STEWART, Bronte Tolland Cycle Club
JW17 WILL, Keira Lidcombe Auburn CC
PARTICIPATION GALLAGHER, Nadia Bathurst Cycling Club
PARTICIPATION SMITH, Audrey Bathurst Cycling Club
PARTICIPATION SZKUDLAREK, Penelope Bankstown Sports Cycling Club
U9 ASTRIDGE, Annika Canberra Cycling Club
U9 DELFORCE, Wyatt SXCC
U9 GALLAGHER, Sebastian Bathurst CC
U9 GOLTMAN, Luella Lidcombe Auburn Cycling Club
U9 OLSEN, Felix SXCC
U9 SHEPARD, Tomas Randwick Botany Cycling Club
U9 SMITH, Hamish Bathurst Cycling Club
U9 SZKUDLAREK, Elliott Lidcombe Auburn Cycling Club
U9 VAN DORSSEN, Lara SXCC
U11 BARRETT, Charlie Randwick Botany Cycling Club
U11 CHAN, Elliot Eastern Suburbs CC
U11 DELFORCE, Harvey SXCC
U11 NOGUEIRO, Aaron Lidcombe Auburn Cycling Club
U11 NOGUEIRO, Andrew Lidcombe Auburn Cycling Club
U11 PRITCHARD, Brandon Randwick Botany Cycling Club
U11 RATAJCZAK, Zwi SXCC
U11 RYAN, Dominic Eastern Suburbs CC
U11 SALUNKHE, Avdhut LACC
U11 SHERRINGHAM, Will Bankstown Sports Cycling Club
U11 SHORT, Benjamin St George CC
U11 STOKES, Jett RBCC
U11 STRBIK, Lucas Penrith CC
U11 SZKUDLAREK, Oscar Lidcombe Auburn Cycling Club
U11 WESTMORELAND, Josh Randwick Botany CC
U11 YEO, Annabelle Orange CTC
U11 YEO, Billy Orange CTC