Startlist for RCCC CloudConnect Summer Criteriums: #3

Published at: Sat, 26 Dec 2020 3:51 PM AWST as provisional startlist - subject to change.

Category Participant Club/Team
A Grade Men AMOUROUX, Raphael N/A
A Grade Men BEUKES, Pieter NBCC
A Grade Men BLACKIE, Lewis RCCC
A Grade Men CALDER, Logan Perth mountain bike club
A Grade Men COLLETT, Ryley Midland Cycle Club
A Grade Men CONNAN, Matthew Peel District CC
A Grade Men COOPER, Xavier Velofit Racing
A Grade Men COSTER, Nick Manning Valley CC
A Grade Men DERRICK, James Midland Cycle Club
A Grade Men GLASBY, Chris Roues Chaudes CC
A Grade Men GREGG, Jon Perth MTB Club
A Grade Men HIND, David South Perth CC
A Grade Men HURLEY, Marty RCCC
A Grade Men JOHNSON, Carl WestCycle
A Grade Men LANGSFORD, Richard South Perth CC
A Grade Men LANIGAN, Bryce South West CC
A Grade Men LILLEY, Andrew South Perth CC
A Grade Men MILNE, Calum Peel District CC
A Grade Men NASH, Tristan X-Speed Australia Cycle Club
A Grade Men SACCANI-WILLIAMS, Patrick South Perth Cycling Club
A Grade Men SMITH, Quaid Roues Chaudes CC
A Grade Men SPENCER, Mitchell X-Speed Australia Cycle Club
A Grade Men TURTON, Hayden Midland Cycle Club
A Grade Men WALSH, Jason No Club Yet
A Grade Men WARDYNEC, Mathew South Perth CC
A Grade Men WELSFORD, Sam Northern Beaches Cycling Club
A Grade Men WINSTON, Simon Track Cycling WA
A Grade Men WOOD, Courtland Busselton Cycle Club
A Grade Men YATES, Theo Peel District CC
A Grade Men STEWART, Douglas Roues Chaudes CC
A Grade Women ATTARD, Teneal South Perth CC
A Grade Women BRAMLEY, Annie Roues Chaudes CC
A Grade Women DAVISON, Zoe Perth MTB Club
A Grade Women FOWLER, Sarah South Perth Rouleurs
A Grade Women JOHNSON, Vanessa South Perth CC
A Grade Women LAURENDEAU, Nathalie South Perth Rouleurs
A Grade Women MUNDT, Marion RSV Aachen
A Grade Women NABI, Amanda South Perth CC
A Grade Women ROBSON, Kirstie Roues Chaudes CC
A Grade Women SUMMERSCALES, Sarah South Perth Cycling Club
B Grade Men ATKINSON, Julian Roues Chaudes CC
B Grade Men AVES, Harrison Peel District CC
B Grade Men AYLES, Scott Roues Chaudes CC
B Grade Men BALLAM, Andrew South Perth CC
B Grade Men BARTLETT, Luke SwanDrafting Cycle Club
B Grade Men CARTER, John X-Speed Australia Cycle Club
B Grade Men CASTLES, Tim Peel District CC
B Grade Men CRAVEN, Philip SwanDrafting Cycle Club
B Grade Men FAIRCLOUGH, Ben South Perth CC
B Grade Men FIELDHOUSE, Daniel Peel District CC
B Grade Men HENDERSON, Callum Peel District CC
B Grade Men HOLLANDS, Edmund Roues Chaudes CC
B Grade Men JONES, Adam Peel District CC
B Grade Men MATEAR, Mark Perth MTB Club
B Grade Men MCDOWELL, Scott Midland Cycle Club
B Grade Men MEARS, Ben Peel District CC
B Grade Men MEULEMAN, Braydon zenith presto racing
B Grade Men MOGGY, Slick Velofit Racing
B Grade Men MULLER, Dylan PMBC
B Grade Men NAGLE, Jethro Roues Chaudes CC
B Grade Men NASH, Ben Perth MTB Club
B Grade Men PERICH, Paul Roues Chaudes CC
B Grade Men PIROMALLI, Michael Track Cycling WA
B Grade Men POLLARD, Matthew Midland Cycle Club
B Grade Men POYNER, Matt Roues Chaudes CC
B Grade Men RAMIREZ, Gonzalo South Perth CC
B Grade Men RAYNES, Craig Peel District Cycling Club
B Grade Men SALEH, Kelana Swan Drafting Cycle Club Inc
B Grade Men SCOTT, Brendon Midland Cycle Club
B Grade Men SMITH, Lee Roues Chaudes CC
B Grade Men STEWART, Doug Roues Chaudes CC
B Grade Men SWAINE, Craig Peel District CC
B Grade Men THOMPSON, Chris Gold Coast Cycle Club
B Grade Men TINDALL, James Swan Drafting Cycle Club
B Grade Men TOGNINI, Matthew Roues Chaudes CC
B Grade Men VAN VUGT, Nathan SwanDrafting Cycle Club
B Grade Men ZORANJIC, Jasmin Roues Chaudes Cycling Club
B Grade Men DAVISON, Zoe Perth MTB Club
B Grade Men BRAMLEY, Anne Roues Chaudes CC
B Grade Men MUNDT, Marion RSV Aachen
B Grade Men ATTARD, Teneal South Perth Cycling Club
B Grade Men NABI, Amanda South Perth Cycling Club
B Grade Women BOLTON, Sam Peel District CC
B Grade Women CARTER, Sally X-Speed Australia Cycle Club
B Grade Women GREENHALGH, Jessica X-Speed Australia Cycle Club
C Grade Men BAILEY, Jason Peel District CC
C Grade Men BEARD, Joel Northern Beaches Cycling Club
C Grade Men CARATTI, Aaron Perth mountain bike club
C Grade Men CHIDLOW, Adam Roues Chaudes Cycling Club
C Grade Men DE SALVE VILLEDIEU, Pacome Midland Cycle Club
C Grade Men HARVEY, Daniel South Perth CC
C Grade Men LUDEMANN, Ben Midland Cycle Club
C Grade Men MARTINS, Matt South Perth CC
C Grade Men MCGILLIVRAY, Callum Midland Cycle Club
C Grade Men MIJAT, Dan Peel District Cycling Club
C Grade Men MITCHELL, Drew ADF Cycling
C Grade Men PATTERSON, Paul zenith presto racing
C Grade Men ROWE, Adam AusCycling
C Grade Men SINGH, Reevenjit Midland Cycle Club
C Grade Men SMITH, Tony BikeDr CX
C Grade Men WASHINGTON, Samuel X-Speed Australia Cycle Club
C Grade Men WITTS, David zenith presto racing
C Grade Women DAL PASSO, Chloe Midland Cycle Club
C Grade Women HICKFORD, Asha N\A
C Grade Women WILSON, Mckenzie Track Cycling WA
D Grade Men BERRY, Mark Midland Cycle Club
D Grade Men BLACKBURN, Kane Roues Chaudes CC
D Grade Men BYWATERS, Cameron Midland Cycle Club
D Grade Men CAMPBELL, Callum Peel District Cycling Club
D Grade Men CASTLE, Samuel Roues Chaudes Cycling Club
D Grade Men CLOHESSY, Travis N/A
D Grade Men COWIE, Nick Peel District CC
D Grade Men ELLIS, William Midland Cycle Club
D Grade Men GAUT, Nathan Roues Chaudes CC
D Grade Men HOWARD, Chris Northern Beaches Cycling Club
D Grade Men KANDOLA, Deepal No club.
D Grade Men KILGOUR, Jason Midland Cycle Club
D Grade Men LIEW, Mark South Perth Cycling Club
D Grade Men LOCKE, Aaron Roues Chaudes CC
D Grade Men MITCHELL, John South Perth rouleurs
D Grade Men MORRISON, Ewan NONE
D Grade Men PATTERSON, Shannon Roues Chaudes CC
D Grade Men STEPHENS, Mark WCMCC
D Grade Men SUMMERVILLE, Billy Midland Cycle Club
D Grade Men WHEELHOUSE, Samuel Peel District Cycling Club
D Grade Men WHITE, Myles Roues Chaudes Cycling Club
D Grade Men WATKINS, Jordan Roues Chaudes CC
D Grade Women AUGUSTSON, Kirsty Roues Chaudes CC
D Grade Women SELLAR, Rose Roues Chaudes CC
D Grade Women SIBBEL, Scarlett X-Speed Australia Cycle Club
D Grade Women SMITH, Andrea Track Cycling WA
D Grade Women SPENCER, Danielle X-Speed Australia Cycle Club
Junior A BERTHELSEN, Casey Midland Cycle Club
Junior A MCDOWELL, Campbell Midland Cycle Club
Junior A MCGILLIVRAY, Hamish Midland Cycle Club
Junior A MURPHY, Tahlia X-Speed Australia Cycle Club
Junior A SCOTT, Ben Midland Cycle Club
Junior A WILKIN, Nicholas X-Speed Australia Cycle Club
Junior B ATKINSON, Annabel Wanneroo BMX Club
Junior B DYER, Declan Midland Cycle Club
Junior B MURPHY, Hunter X-Speed Australia Cycle Club
Junior B SMITH, Archie Perth MTB Club
Junior B THOMPSON, Zakari Roues Chaudes Cycling Club
Junior B THOMPSON, Zebedee Roues Chaudes Cycling Club