Startlist for 2023 Federation University Road Nationals - Time Trial (Para-Cycling, Cyclists with Intellectual Impairment, Transplant Cyclists and Deaf Cyclists)

Published at: Tue, 03 Jan 2023 7:11 AM AEDT as provisional startlist - subject to change.

Category Participant Club/Team
PARA_AWII ASCUI, Andre Preston Cycling Club
PARA_AWII BROEREN, Nathan Brunswick Cycling Club
PARA_AWII COOPER, Montgomery St Kilda Cycling Club
PARA_AWII HARVEY, Finnian Preston Cycling Club
PARA_AWII MANOLITSAS, Carlo Preston Cycling Club
PARA_AWII MARSHALL, Cameron Preston Cycling Club
PARA_AWII MEZGER, Harry Preston Cycling Club
PARA_AWII POWNING, Georgia Preston Cycling Club
PARA_AWII PRESTON, Jack Preston Cycling Club
PARA_AWII WHITELEY, Jamieson Preston Cycling Club
PARA_AWII WHITELEY, Montana Preston Cycling Club
PARA_MB BAILEY, Barry Preston Cycling Club
PARA_MB CAMERON, Michael Rowville Riders
PARA_MB KEMP, Steven Kilkenny CC
PARA_MB MURPHY, Kieran Norwood CC
PARA_MB MURPHY, Trevor Randwick Botany Cycling Club
PARA_MB O’MELEY, Kevin Southern Highlands CC
PARA_MC2 ASHBY, Christian Ballarat / Sebastopol CC
PARA_MC2 HICKS, Darren Norwood CC
PARA_MC3 CLARKE, Brendon Albury Wodonga Cycle Club
PARA_MC3 NICHOLAS, David Bathurst Cycling Club
PARA_MC3 WALTERS, Gregory St Kilda Cycling Club
PARA_MC3 WILLIS, Kyle Moreton Bay Cycling Club
PARA_MC4 CRACKNELL, James Carnegie Caulfield CC
PARA_MC5 DEAN, Rod Albury Wodonga Cycling Club Incorporated
PARA_MENS_DEAF VAN BEEK, Reece-Emerson VOGA Cycle Club
PARA_MENS_DEAF VARRICCHIO, Peter Norwood CC
PARA_MENS_TRANSPLAT LEE, Aaron Northern Beaches Cycling Club
PARA_MENS_TRANSPLAT LINDENTHALER, Joshua Canberra Cycling Club
PARA_MENS_TRANSPLAT MCDONAD, Anthony Waratah Masters Cycling Club
PARA_MENS_TRANSPLAT OMAN, Ben Echuca/Moama Cycling Club
PARA_MH2 MACGUGAN, Sean Wamberal
PARA_MH2 TAPPENDEN, Rhys Lifecycle
PARA_MH3 GAIDIES, Kevin Newcastle Hunter Cycling Club
PARA_MH3 O‘BRIEN, Lachlan St Kilda Cycling Club
PARA_MH3 TAYLOR, Michael Echuca/Moama Cycling Club
PARA_MH3 WELSH, Alex Lifecycle Cycling Club
PARA_MH4 ALLEN, Grant Port Adelaide Cycling Club
PARA_MH5 GERMEIN, Sam Port Adelaide Cycling Club
PARA_MT2 BANNISTER, Andrew Midland Cycling Club
PARA_MT2 HART, Declan St Kilda Cycling Club
PARA_MT2 JONES, Stuart Newcastle Cycling Club
PARA_WB D’SYLVA-CLARK, Elisabeth Skinny Lattes
PARA_WB KENNEDY, Candice Port Adelaide Cycling Club
PARA_WB MCNEIL, Madelene Port Adelaide Cycling Club
PARA_WC1 SCHURMANN, Kaitlyn Geelong Cycling Club
PARA_WC2 CLAYTON-GOODIE, Tahlia Geelong & Surf Coast Cycling Club
PARA_WC2 HODGE, Annaliese Brunswick Cycling Club
PARA_WC3 GRECO, Paige Port Adelaide Cycling Club
PARA_WC3 MICKLE, Emma Southern Masters Cycling Club
PARA_WC4 BOYD, Sharon Eureka Cycling Club
PARA_WC4 FORSTER, Alana Ballarat Sebastapol Cycling Club VIC
PARA_WC4 LEMON, Meg Port Adelaide Cycling Club
PARA_WC4 MACDOUGALL, Hannah The Pirates Sporting Club
PARA_WC5 HOOPER, Julie Southern Masters Cycling Club
PARA_WC5 ROWELL, Erin Geelong SCCC
PARA_WOMENS_TRANSPLAT STEVENS, Tamaryn Coburg Cycling Club
PARA_WT2 COOKE, Carol St Kilda Cycling Club