Entry nominations in Southlake Illawarra BMX 2022 - Series 2 Round 2 13 Aug 20:16

This is a live list of nominations as they come in. It is not a start list. Nominations, grades and categories may change without notice at event organiser discretion, without those changes being reflected here.

Official start lists may appear later here on EntryBoss or on the Southlake Illawarra BMX Club website.

Name Requested category Status Events
CHALKER, Axel Junior Sprocket Entered Participation classes (1)
WILLIAMS, Jade Division 2 Entered Open Classes (max 1) (1)
WILLIAMS, Claire Junior Sprocket Entered Participation classes (1)
JOVANOVSKI, Alexander Division 3 Entered Open Classes (max 1) (1)
DALLINGER, Thomas Pro Entered Open Classes (max 1) (1)
DOGGER, Dave Open Wheel Entered Open Classes (max 1) (1)
DOGGER, Ethan Division 3 Entered Open Classes (max 1) (1)
HESSION, Tahlia Division 2 Scratched Open Classes (max 1) (1)
HAZELWOOD, Ryan Hazelwood Junior Sprocket Entered Participation classes (1)
HAZELWOOD, Lewis Sprocket Entered Participation classes (1)
BAILEY, Michael Open Wheel Entered Open Classes (max 1) (1)
BAILEY, Liam Division 2 Entered Open Classes (max 1) (1)
BAILEY, Kian Division 1 Entered Open Classes (max 1) (1)
SMITH, Adam Open Novice Entered Open Classes (max 1) (1)
FERNANDEZ, Rojan Jarelle Open Wheel Entered Open Classes (max 1) (1)
TIERNEY, Finn Open Novice Entered Open Classes (max 1) (1)
ALUEDE, Raphael Mini Wheelers Entered Participation classes (1)
JACKSON, Ethan Pro Entered Open Classes (max 1) (1)
PERRY, Dylan Division 1 Entered Open Classes (max 1) (1)
JACKSON, Tamsyn Open Wheel Ladies Entered Open Classes (max 1) (1)
SARDELIC, Dwayne Open Wheel Entered Open Classes (max 1) (1)
JACKSON, Shane Open Wheel Entered Open Classes (max 1) (1)
CLARK, Jarvis Sprocket Entered Participation classes (1)
WARRINGTON, Anabella Division 2 Entered Open Classes (max 1) (1)
WEBSTER, Thomas Mini Wheelers Entered Participation classes (1)
WEBSTER, Lily Open Novice Entered Open Classes (max 1) (1)
JOSEPHSON, Kyle Pro Entered Open Classes (max 1) (1)
MAXWELL, Deekin Junior Sprocket Entered Participation classes (1)
CARIO, Alyeska Mini Wheelers Entered Participation classes (1)
CARIO, Zander Sprocket Entered Participation classes (1)
MACKINNON, Nicholas Sprocket Entered Participation classes (1)
MACKINNON, Lucas Junior Sprocket Entered Participation classes (1)
MACKINNON, Chevy Mini Wheelers Entered Participation classes (1)
MACKINNON, Chelsea Open Wheel Ladies Entered Open Classes (max 1) (1)
JAMES, Mabel Junior Sprocket Entered Participation classes (1)
VILARINHO, Michael Pro Entered Open Classes (max 1) (1)
ASHTON, Jayden Sprocket Scratched Participation classes (1)
DEGNAN, Jobe Division 3 Entered Open Classes (max 1) (1)
DEGNAN, Mackenzie Division 2 Entered Open Classes (max 1) (1)
BENSON, Landon Open Novice Entered Open Classes (max 1) (1)
BENSON, Maison Division 3 Entered Open Classes (max 1) (1)
FAIRALL, Lincoln Open Novice Entered Open Classes (max 1) (1)
MANN, Miles Division 1 Entered Open Classes (max 1) (1)
ROCHE, Christopher Pro Entered Open Classes (max 1) (1)
ROCHE, Max Division 1 Entered Open Classes (max 1) (1)
ROCHE, Lucas Division 3 Entered Open Classes (max 1) (1)
SIMMONS, Carl Open Wheel Entered Open Classes (max 1) (1)
YOUNG, Cooper Division 3 Entered Open Classes (max 1) (1)
YOUNG, Damien Pro Entered Open Classes (max 1) (1)
ROWLANDS, Harry Division 3 Entered Open Classes (max 1) (1)
ROWLANDS, Ivy Division 2 Entered Open Classes (max 1) (1)
METE, Carla Open Wheel Ladies Entered Open Classes (max 1) (1)
BAEZ, Isaac Division 3 Entered Open Classes (max 1) (1)
THOMPSON, Joel Sprocket Entered Participation classes (1)
THOMPSON, Luke Mini Wheelers Entered Participation classes (1)
COHEN, Ace Junior Sprocket Entered Participation classes (1)
COHEN, Indie Sprocket Entered Participation classes (1)
CLEARY, Mathew Pro Entered Open Classes (max 1) (1)
CLEARY, Kyle Pro Entered Open Classes (max 1) (1)
JONCESKI, Ashton Division 2 Entered Open Classes (max 1) (1)
WILES, Grant Open Wheel Entered Open Classes (max 1) (1)
RADFORD, Tahlia Open Wheel Ladies Entered Open Classes (max 1) (1)
KULATUNGA, Willow Sprocket Entered Participation classes (1)
KULATUNGA, Summah Mini Wheelers Entered Participation classes (1)
KULATUNGA, Braxton Division 1 Entered Open Classes (max 1) (1)
DAVIS, Linkin Division 3 Entered Open Classes (max 1) (1)
MANCILLA, Alex Junior Sprocket Entered Participation classes (1)
MANCILLA, Sebastian Junior Sprocket Entered Participation classes (1)
HELMERS, Austin Division 2 Scratched Open Classes (max 1) (1)
WELLS, Piper Division 1 Entered Open Classes (max 1) (1)
MACKIE, Nixon Sprocket Entered Participation classes (1)
TECLES, Emily Mini Wheelers Entered Participation classes (1)
BUTTERFIELD, Mackenzie Division 3 Entered Open Classes (max 1) (1)
BUTTERFIELD, Koby Division 3 Entered Open Classes (max 1) (1)
KHOMOUTOV, Daniel Division 2 Entered Open Classes (max 1) (1)
WILES, Ryder Junior Sprocket Entered Participation classes (1)
KEARNEY, Tirnan Og Mini Wheelers Entered Participation classes (1)
ARGUE, Corey Division 2 Entered Open Classes (max 1) (1)
ARGUE, Maddison Division 2 Entered Open Classes (max 1) (1)