Startlist for St Kilda Trophy Race - Newham

Published at: Fri, 05 Aug 2022 6:43 PM AEST as provisional startlist - subject to change.

Category Participant Club/Team
00MIN (10.38) AITKEN, Jack Hamilton Cycling Club
02MIN (10.36) DAVIS, John Bendigo & District Cycling Club
02MIN (10.36) DOWLER, Tomas Bendigo & District CC
02MIN (10.36) LOMBARDI, Thomas Carnegie Caulfied Cycling Club
02MIN (10.36) WILLIAMS, Bjorn Carnegie Caulfield Cycling Club
05MIN (10.33) CROFTS, Lewis Sunbury Cycling Club
05MIN (10.33) DARLING, Stuart Wagga Wagga CC
05MIN (10.33) FORTUNATO, Giuseppe Hawthorn Cycling Club
05MIN (10.33) JONES, Adam Sunbury Cycling Club
05MIN (10.33) KOUNNAPIS, Kerry Brunswick Cycling Club
05MIN (10.33) MOORE, Lucas Brunswick Cycling Club
05MIN (10.33) SIMS, Brodie Bendigo BMX Club, Bendigo & District Cycling Club, Bendigo Mountain Bike Club
05MIN (10.33) TAPLIN, Logan Hawthorn Cycling Club
05MIN (10.33) TAYLOR, James St Kilda Cycling Club & LDTR
08MIN (10.30) DRAKE, Steven St Kilda Cycling Club
08MIN (10.30) FAUX, Clinton Coburg Cycling Club
08MIN (10.30) GALE, Andrew Hawthorn Cycling Club
08MIN (10.30) HASTINGS, Alastair Hawthorn Cycling Club
08MIN (10.30) HENDERSON, Philip Coburg Cycling Club
08MIN (10.30) LIVINGSTON, Clark St Kilda Cycling Club & LDTR
08MIN (10.30) SHARP, Tom Albury-Wodonga Cycling Club
08MIN (10.30) WALTON, Luke Coburg Cycling Club
11MIN (10.27) BAIN, Andrew Coburg Cycling Club
11MIN (10.27) BOXER, Marc Brunswick Cycling Club
11MIN (10.27) KANIZAY, Michael Brunswick Cycling Club
11MIN (10.27) MOORE, Craig Brunswick Cycling Club
11MIN (10.27) SHEARER, Ged Brunswick CC
11MIN (10.27) SHERWELL, Courtney Bendigo Mountain Bike Club
11MIN (10.27) SOMERS, Anthony Brunswick Cycling Club
15MIN (10.23) HALE, Dan GaS MTB Club
15MIN (10.23) HALE, Keelan Hawthorn Cycling Club
15MIN (10.23) HARTMAN, Michael Northern Cycling club
15MIN (10.23) KATERELOS, Chantal Hawthorn Cycling Club
15MIN (10.23) LAMB, Peter Eureka Cycling Club
15MIN (10.23) MCCORKELL, Richard Brunswick Cycling Club
15MIN (10.23) MCDONOUGH, Tom Coburg Cycling Club
15MIN (10.23) WILLIAMS, Mia Carnegie Caulfield CC
15MIN (10.23) WILSON, Andrew Eureka Cycling
23MIN (10.15) ANTONELLO, Peta Footscray Cycling Club
23MIN (10.15) BENHAM, Amy Northern Cycling
23MIN (10.15) CICCHELLI, Ivana Eastern Cycling Club
23MIN (10.15) MARTIN, Alexandra SKCC
23MIN (10.15) NUSPAN, Maxx Brunswick Cycling Club
23MIN (10.15) OLEKSY, Magdalena St Kilda Cycling Club
23MIN (10.15) SCARLETT, Kate Melbourne University CC
33MIN (10.05) D'ARCY, Jayne Hawthorn Cycling Club
33MIN (10.05) GARVIN, Tracy Birrarung Cycling Club
33MIN (10.05) GUNN, Dianne St Kilda Cycling Club
33MIN (10.05) SADGROVE, Paul St Kilda Cycling Club
33MIN (10.05) SIMPSON, Kath St Kilda Cycling Club
33MIN (10.05) THOMPSON, Amy Hawthorn Cycling Club
38MIN (10AM) O‘BRIEN, Lachlan St Kilda Cycling Club
38MIN (10AM) TAYLOR, Michael Echuca/Moama Cycling Club