Startlist for Ring Criterium Series Round 7: Pemberton

Published at: Fri, 02 Mar 2018 8:27 AM AWST as provisional startlist - subject to change.

Category Participant Club
E BROWN, Ashley South Perth Cycling Club
E COLLETT, Ryley Midland Cycling Club
E DE PONTES, Roger PDCC
E IVINS, Hayden Midland CC
E LANDER, Peter South Perth Cycling Club
E WHEELER, Jack Midland CC
E WILLIAMS, Jordan Midland CC
MA BARCLAY, Aron Midland CC
MA CHAMPTALOUP, Matthew South Perth Cycling Club
MA CONSIDINE, Lawrence Peel District CC
MA COOPER, Xavier Midland CC
MA DOHERTY, Tony 225 Racing
MA FREIBERG, Michael Midland CC
MA GRAHAM-DAWSON, Nicholas Northern Districts WA CC
MA HALL, Stephen Track Cycling WA
MA HARVEY, Matthew Midland CC
MA HARVEY, Timothy Midland CC
MA HINTON, Chester Midland CC
MA LANIGAN, Bryce South West CC
MA LAWLER, Nicholas SWCC
MA LEAHY, Conor Peel District Cycling Club
MA LEWIS, David Midland CC
MA LINDORFF, Tyler Peel District CC
MA MAHER, Richard South Perth Cycling Club
MA MAWBY, Jackson Northern Districts WA CC
MA MCCREA, Lewis Midland CC
MA MCGRATH, Ben RCCC
MA PENNELL, Henry ATTA
MA PETERSON, Matthew Peel District Cycling Club
MA PLEDGER, Luke Peel District Cycling Club
MA SCHMIDT, Jordan South West CC
MA SCOTT, Kieran Northern Districts WA CC
MA SELLAR, Timothy Northern Districts WA CC
MA STARING, Bryan ATTA
MA WARMAN, Jacob Midland CC
MA WATERS, Jayden Northern Districts WA CC
MA WIGGINS, Craig Albany CC
MB ADAMS, Cadel 225 Racing
MB BARDEN, Alex Track Cycling WA
MB BLINCOW, Dale Busselton Cycle Club
MB BOUWKNEGT, John Peel District Cycling Club
MB COMMONS, Joshua SWCC
MB DA SILVA, Dominic Peel District CC
MB DENHAM, Craig South Perth Cycling Club
MB DERRICK, James Midland CC
MB GRIFFITHS, Daniel Northern Districts WA CC
MB HADDLETON, Sean Albany CC
MB HALL, Brad RCCC
MB HASTIE, Ben 225 Racing
MB HESLOP, Riley Albany CC
MB HOLLANDS, Edmund Roues Chaudes CC
MB ISMAIL, James Northern Districts WA CC
MB KALDA, Elar South Perth Cycling Club
MB LANIGAN, Jaiden South West Cycle Club
MB LEES, Mitchell Northern Districts WA CC
MB LEFORT, Beau Albany CC
MB LILLEY, Andrew South Perth Cycling Club
MB LINDORFF, Jay Peel District CC
MB MATEAR, Mark Northern Districts WA CC
MB MILLARD-WEBB, Callum South Perth Cycling Club
MB PERRIN, James Midland CC
MB SALEH, Kelana Peel District Cycling Club
MB SCURLOCK, Lee Busselton Cycle Club
MB TAYLOR, Scott Peel District CC
MB WOLCZYK, Tomasz South Perth rouleurs
MB WOOD, Courtland Busselton Cycle Club
MC ADAMS, Saxon Midland CC
MC ALSFORD, Luke Roues Chaudes CC
MC CARTER, John X-Speed Australia Cycle Club
MC CHAPMAN, Mark RCCC
MC CONNAN, Matthew Peel District Cycling Club
MC DEW, Toby Midland CC
MC FEHLBERG, Dean South Perth Cycling Club
MC FERRY, Lowen SWCC
MC FOWLER, Brett Northern Districts WA CC
MC HANSON, Jon South Perth Cycling Club
MC HELDT, Jarryd Busselton Cycle Club
MC HOWE, Joshua Midland CC
MC JACOBSEN, Zak Midland CC
MC LAWLER, Harrison SWCC
MC LOADER, Ben South Perth Cycling Club
MC MIDGLEY, Michael SWCC
MC MURRAY, Greg South Perth Cycling Club
MC OLDE, Zachary South West CC
MC RAPHAEL, John Midland CC
MC SKEHAN, Luke X-Speed Australia Cycle Club
MC VELLA, Ivan University of Queensland CC
MC VOLKOV, Yaroslav South Perth Cycling Club
MC WISEWOULD, Tim Midland CC
MD BAKER, David Peel District CC
MD BUTLER, Nick CycleSport WA
MD CASTLE, Mark Midland CC
MD DRING, Mark Northern Beaches Cycling Club
MD JOHNSON, Brian South West Cycle Club
MD LEE, Ian Roues Chaudes CC
MD LOVERIDGE, Lachlan Midland Cycling Club
MD MADIGAN, Alan Cycling Australia
MD MADIGAN, John 225 Racing
MD MALATZKY, Paul Joondalup Cycle City
MD MILNE, Calum Peel District CC
MD PEPPER, Ben Midland CC
MD SIME, Ashton Peel District CC
MD SMITH, Gregory Roues Chaudes CC
MD SPENCER, Mitchell X Speed Australia
MD THURSTAN, Bryan South Perth Cycling Club
MD VAN KAN, Pascal Roues Chaudes CC
MD YEATES, Andrew Midland CC
U13 ALEXANDER, Thomas Northern Beaches Cycling Club
U13 BAKER, Vanessa Peel District CC
U13 CASTLE, Samuel Midland CC
U13 DRING, Keegan Northern Beaches Cycling Club
U13 HITCHCOCK, Holly Peel District Cycling Club
U13 SIME, Dakota Peel District CC
U13 SMITH, Jacob Midland Cycling Club
U13 WIGGINS, Fay Albany CC
U13 WISEWOULD, Rusty Midland CC
WA BRITZ, Natalie Roues Chaudes CC
WA HEITZ, Anna Northern Beaches Cycling Club
WA MACKEY, Rebecca Roues Chaudes CC
WA MASCARO, Emily Midland CC
WA ROGERS, Briee Peel District CC
WB BONNER, Kate South Perth Cycling Club
WB BURROWS, Sarah Northern Districts WA CC
WB BYRNE, Katherine Roues Chaudes CC
WB CROW, Caroline South Perth Cycling Club
WB DAY, Charlotte Eastern Goldfields Cycle Club
WB HAINES, Dharlia Peel District Cycling Club
WB JANSEN VAN VUUREN, Wanda Northern Beaches Cycling Club
WB KELLY, Rebecca South Perth Cycling Club
WB LEPPARD, Jenine BCC
WB TYRRELL, Claire South Perth Cycling Club
WB WALDRON, Jessica Albany CC
WB WIGGINS, Danica Albany CC
WC AINSWORTH, Jonelle South Perth rouleurs
WC ALEXANDER, Jessie Northern Beaches Cycling Club
WC BROWN, Gemma South West CC
WC COMMONS, Isabella SWCC
WC LAWLER, Jessica South West Cycle Club
WC MOORE, Kirstie South Perth Cycling Club
WC SIMPSON, Kirsten X Speed Australia
WC WATERS, Hannah N/A
WC WIGGINS, Emily Albany CC
WD BERTOLATTI, Debbie South Perth Cycling Club
WD CARTER, Sally X-Speed Australia Cycle Club
WD QUICK, Jasmyn Midland CC