Startlist for Ring Criterium Series Round 4: Bunbury

Published at: Fri, 02 Feb 2018 9:22 AM AWST as final startlist. Changes may still occur prior to event.

Category Participant Club
E COLLETT, Ryley Midland Cycling Club
E DA SILVA, Antonio Peel District CC
E DE PONTES, Roger PDCC
E IVINS, Hayden Midland CC
E MORRIS, Daniel Midland CC
E WHEELER, Jack Midland CC
E WILLIAMS, Jordan Midland CC
MA BARCLAY, Aron Midland CC
MA CONSIDINE, Lawrence Peel District CC
MA COOPER, Xavier Midland CC
MA DOHERTY, Tony Asfra Flanders racing team
MA FREIBERG, Michael Midland CC
MA GHOSH, Justin Peel District CC
MA GRAHAM-DAWSON, Nicholas Northern Districts WA CC
MA HARVEY, Matthew Midland CC
MA HARVEY, Timothy Midland CC
MA KALMA, Guy 225 Racing
MA LAMBERT, Connor mysenlan spie douterloigne ct
MA LANIGAN, Bryce South West Cycle Club
MA LAWLER, Nicholas SWCC
MA LINFIELD, Bradley South West Cycle Club
MA MAHER, Richard South Perth Cycling Club
MA MCCREA, Lewis Midland CC
MA MCGRATH, Ben RCCC
MA MEYER, Travis Midland CC
MA PETERSON, Matthew Peel District Cycling Club
MA SCOTT, Kieran Northern Districts WA CC
MA SUNDERLAND, Scott SWCC
MA SWART, Bernie SWCC
MA VAN DER MERWE, Jp 225 Racing
MA WIGGINS, Craig Albany CC
MB ADAMS, Cadel 225 Racing
MB BARDEN, Alex Track Cycling WA
MB BLEDDYN, Oliver Peel District CC
MB BLINCOW, Dale Busselton Cycle Club
MB BOUWKNEGT, John Peel District Cycling Club
MB CELIS, William South Perth Cycling Club
MB COLUM, Luke Peel District Cycling Club
MB COMMONS, Joshua SWCC
MB DA SILVA, Dominic Peel District CC
MB DARLINGTON, Mick South West CC
MB DAWSON, Jordan Peel District Cycling Club
MB DEPIAZZI, Martin Roues Chaudes CC
MB GRIFFITHS, Daniel Northern Districts WA CC
MB GROEN, Soeren Busselton Cycle Club
MB HADDLETON, Sean Albany CC
MB HALL, Brad RCCC
MB HASTIE, Ben 225 Racing
MB HOLLANDS, Edmund Roues Chaudes CC
MB ISMAIL, James Northern Districts WA CC
MB KALDA, Elar South Perth Cycling Club
MB KING, Matt South West CC
MB LAWRANCE, Zachary Busselton Cycle Club
MB LEES, Mitchell PDCC
MB MATEAR, Mark Northern Districts WA CC
MB MILLARD-WEBB, Callum South Perth Cycling Club
MB NAGLE, Jethro Midland CC
MB PERRIN, James Midland CC
MB SALEH, Kelana Peel District Cycling Club
MB SOH, Lionel Peel District CC
MB TAYLOR, Scott Peel District CC
MB VUKOVICH, Alec South Perth Cycling Club
MB WARDYNEC, Mathew South Perth Cycling Club
MB WINSTON, Simon Track Cycling
MB WOOD, Courtland Busselton Cycle Club
MC ADAMS, Saxon Midland CC
MC ALSFORD, Luke Roues Chaudes CC
MC CHAPMAN, Mark RCCC
MC CONNAN, Matthew Peel District Cycling Club
MC DEANY, Wayne Midland CC
MC ELLIS, William Midland CC
MC FERRY, Lowen SWCC
MC FOWLER, Brett Northern Districts WA CC
MC HELDT, Jarryd Busselton Cycle Club
MC HOLMES, Daniel Perth MTB Club
MC HOWARD, Chris SWCC
MC HOWES, Marten South West Cycle Club
MC HUNTER, Callum Perth Mountain Bike Club
MC KEARNEY, Alan South Perth Cycling Club
MC LAWLER, Harrison SWCC
MC LOADER, Ben South Perth Cycling Club
MC MCLEOD, Steve Midland CC
MC MURRAY, Greg South Perth Cycling Club
MC RAPHAEL, John Midland CC
MC ROBERTS, Stephen SWCC
MC TENNENT, Samuel Roues Chaudes CC
MC VELLA, Ivan University of Queensland CC
MC WALKERDEN, Benjamin Roues Chaudes CC
MC WOOD, Adrian Busselton Cycle Club
MC ZHENG, Xiao-Peng Peel District CC
MD BAKER, David Peel District CC
MD BAKER, Michael Peel District CC
MD BROWN, Ashley South Perth Cycling Club
MD CALCEI, Frank South West Cycle Club
MD CAMARRI, Steve South West Cycle Club
MD DRING, Mark Northern Beaches Cycling Club
MD FRAWLEY, Peter South West Cycle Club
MD FRENCH, Shane Midland CC
MD HORLIN, Russell 225 Racing
MD JOHNSON, Brian South West Cycle Club
MD MALATZKY, Paul Joondalup Cycle City
MD MCGRUDDY, Andrew South West CC
MD MILNE, Calum Peel District CC
MD PEPPER, Ben Midland CC
MD QVARNSTROM, Claes BCC
MD SIME, Ashton Peel District CC
MD WHEELER, Thomas Midland CC
MD YEATES, Andrew Midland CC
NEWRACER_D HERD, Dougal South West Cycle Club
NEWRACER_D MADIGAN, John NA (trial license)
U13 BAKER, Vanessa Peel District CC
U13 DRING, Keegan Northern Beaches Cycling Club
U13 MARSHALL, Lachlan Midland Cycling Club
U13 SIME, Dakota Peel District CC
U13 WISEWOULD, Rusty Midland CC
WA BIRD, Sabine Roues Chaudes CC
WA BRITZ, Natalie Roues Chaudes CC
WA HEITZ, Anna Northern Beaches Cycling Club
WA MACKEY, Rebecca Roues Chaudes CC
WA MASCARO, Emily Midland CC
WA ROGERS, Briee Peel District CC
WB ALUTINA, Olesya Roues Chaudes CC
WB HAINES, Dharlia Peel District Cycling Club
WB LAWLER, Jessica South West Cycle Club
WB LEPPARD, Jenine BCC
WB LEWIS, Rebecca ATTA
WB MIRAGLIA, Shannnon Roues Chaudes CC
WB WIGGINS, Danica Albany CC
WB ZAINUDIN, Catherine Northern Beaches Cycling Club
WC ALEXANDER, Jessie Northern Beaches Cycling Club
WC BAPTIST, Lucy X-Speed Australia Cycle Club
WC COMMONS, Isabella SWCC
WC KELLY, Rebecca South Perth Cycling Club
WC SIMPSON, Kirsten X Speed Australia
WC WIGGINS, Emily Albany CC
WD BERTOLATTI, Debbie South Perth Cycling Club
WD MITCHELL, Bree South Perth Cycling Club
WD QUICK, Jasmyn Midland CC