Startlist for National Club Teams Time Trial Championships

Published at: Sat, 30 Dec 2017 7:58 PM AEDT as provisional startlist - subject to change.

Category Participant Club
ELITE BERTELSEN, Jacqueline HAWTHORN CYCLING CLUB TEAM 2
ELITE CARR, Nonie HAWTHORN CYCLING CLUB TEAM 2
ELITE COVINGTON, Rebecca HAWTHORN CYCLING CLUB TEAM 2
ELITE URBANEK, Magda HAWTHORN CYCLING CLUB TEAM 2
MASTERS_120 BOWMAN, Matthew BSCC
MASTERS_120 HUGGETT, Jamie BSCC
MASTERS_120 KING, Jarrod BSCC
MASTERS_120 LEE, Craig BSCC
MASTERS_120 BELL, Belinda Brunswick Women
MASTERS_120 GIGANTE, Kerry Brunswick Women
MASTERS_120 SCURR, Michelle Brunswick Women
MASTERS_120 WILLIAMSON, Rebecca Brunswick Women
MASTERS_120 DRINAN, Troy CCCC GIANT CELTIC
MASTERS_120 EARDLEY, Jason CCCC GIANT CELTIC
MASTERS_120 HOGAN, Justin CCCC GIANT CELTIC
MASTERS_120 HOURIGAN, Martin CCCC GIANT CELTIC
MASTERS_120 KIRSCH, Stefan CCCC GIANT CELTIC
MASTERS_120 SPANO, Joe CCCC GIANT CELTIC
MASTERS_120 STALEY, David CCCC GIANT CELTIC
MASTERS_120 STUBBS, Grant CCCC GIANT CELTIC
MASTERS_120 DAM, Sarah Footscray Cycling Club
MASTERS_120 GOSNEY, Erika Footscray Cycling Club
MASTERS_120 MCVICAR, Gina Footscray Cycling Club
MASTERS_120 STEVENSON, Jill Footscray Cycling Club
MASTERS_120 BENNETT, Kirsten ICC Pedal Power
MASTERS_120 CLARK, Josephine ICC Pedal Power
MASTERS_120 COULLS, Deborah ICC Pedal Power
MASTERS_120 NUGARA, Nicole ICC Pedal Power
MASTERS_120 ATANASOVSKA, Olivia St Kilda CC Women #1
MASTERS_120 CLARK, Meredith St Kilda CC Women #1
MASTERS_120 FLEMING, Paula St Kilda CC Women #1
MASTERS_120 HYDE, Michelle St Kilda CC Women #1
MASTERS_150 CLARKE, Ross Brunswick CC
MASTERS_150 DAPCICH, Walter Brunswick CC
MASTERS_150 HOLLIBONE, Terry Brunswick CC
MASTERS_150 ROOKE, David Brunswick CC
MASTERS_150 GRAINGER, Nick CCCC GIANT CELTIC
MASTERS_150 ROBERTSON, Mark CCCC GIANT CELTIC
MASTERS_150 VILLANI, Mick CCCC GIANT CELTIC
MASTERS_150 WHITE, Stephen CCCC GIANT CELTIC
MASTERS_150 CAIN, John CCCC/Giant Celtic
MASTERS_150 DONNELLY, Gerrard CCCC/Giant Celtic
MASTERS_150 PAYNTER, Julian CCCC/Giant Celtic
MASTERS_150 SMITH, Brian CCCC/Giant Celtic
MASTERS_150 BYATT, Brendan Canberra Cycling Club
MASTERS_150 CRISPIN, Steve Canberra Cycling Club
MASTERS_150 HARTLEY, Tom Canberra Cycling Club
MASTERS_150 CARROLL, Sean Harlequin Wheelmen
MASTERS_150 HOLLAND, Tony Harlequin Wheelmen
MASTERS_150 LEIGHTON, Jon Harlequin Wheelmen
MASTERS_150 ROBERSTON, Peter Harlequin Wheelmen
MASTERS_150 BLANKLEY, Gaynor Hawthorn Cycling Club Team 1
MASTERS_150 BROWN, Meg Hawthorn Cycling Club Team 1
MASTERS_150 HILTON, Liz Hawthorn Cycling Club Team 1
MASTERS_150 MACRAE, Angela Hawthorn Cycling Club Team 1
MASTERS_150 BAXTER, Geoff Randwick Botany cycling club
MASTERS_150 GLANVILLE, Matt Randwick Botany cycling club
MASTERS_150 SMITH, Allan Randwick Botany cycling club
MASTERS_150 VANOLINI, Daniele Randwick Botany cycling club
MASTERS_150 DAWKINS, Stephen St George CC/ Oldies
MASTERS_150 MCINNES, Mark St George CC/ Oldies
MASTERS_150 RUBY, Gary St George CC/ Oldies
MASTERS_150 HALES, Cameron St Kilda Cycling Club Men's 1
MASTERS_150 PAGE, James St Kilda Cycling Club Men's 1
MASTERS_150 PINTO, Ricardo St Kilda Cycling Club Men's 1
MASTERS_150 SIMPSON, Rob St Kilda Cycling Club Men's 1
MASTERS_180 CALLADINE, Robert Illawarra Cycle Club.
MASTERS_180 MORGAN, Mark Illawarra Cycle Club.
MASTERS_180 RIDEAUX, Dominique Illawarra Cycle Club.
MASTERS_180 WALL, Terence Illawarra Cycle Club.
MASTERS_180 BARNES, Gregory Manly Warringah Cycling Club (180+)
MASTERS_180 GOODMAN, Kevin Manly Warringah Cycling Club (180+)
MASTERS_180 MATTHEWS, Neil Manly Warringah Cycling Club (180+)
MASTERS_180 RITCHIE, Peter Manly Warringah Cycling Club (180+)
MASTERS_180 HYDE, Trevor Sutherland Shire CC 180+
MASTERS_180 LYNN, Mal Sutherland Shire CC 180+
MASTERS_180 PETERS, John Sutherland Shire CC 180+
MASTERS_90 DOLMAN, Bronwyn Port Adelaide Cycling Club
MASTERS_90 SCHARNBERG, Annoushka Port Adelaide Cycling Club
MASTERS_90 STEELE, Madeleine Port Adelaide Cycling Club