Startlist for Coburg Criterium #9 / Women's Series #2

Published at: Fri, 17 Nov 2017 1:54 PM AEDT as provisional startlist - subject to change.

Category Participant Club
A BENSON, Dylan Hawthorn Cycling Club
A BONELLO, Andrew FCC
A CHESTER, Peter Northcote Cycling Club
A EADY-JENNINGS, Flynn Hawthorn Cycling Club
A ELKAN, Mat Footscray Cycling Club
A ENNIS, Francis Hawthorn Cycling Club
A GARRIGA, Liam Carnegie Caulfield CC
A KENT-SPARK, Oliver Geelong Cycling Club
A LINKE, Richard Melbourne Cycling League
A MEDHURST, Luke Brunswick Cycling Club
A NAGTZAAM, Wesley Brunswick Cycling Club
A PHILIP, Rowan Hawthorn Cycling Club
A REDENBACH, Paul Melbourne Cycling League
A SAMARAS, Kosmos Coburg Cycling Club
A ZAWADZKI, Lynton Melbourne Cycling League
B ALEXANDER, Scott Brunswick Cycling Club
B ANDERSON, Zac Coburg Cycling Club
B ASHTON, Timothy Hawthorn Cycling Club
B BURKE, Peter Footscray Cycling Club
B DENNY, Lauchlan Coburg Cycling Club
B FRAWLEY, Daniel Hawthorn Cycling Club
B GERCOVICH, Anthony Footscray Cycling Club
B GIRAMONDO, Agostino Brunswick Cycling Club
B GRBESA, Glen Footscray Cycling Club
B HERMAN, Ian Brunswick Cycling Club
B HOLDEN, Scott St Kilda Cycling Club
B IRONS, Matthew Melbourne University Cycling Club
B JEFFS, Michael St Kilda Cycling Club
B KELLY, Ian Melbourne University Cycling Club
B MCDONOUGH, Tom Coburg Cycling Club
B RAFFERTY, Matthew St Kilda Cycling Club
B WALL, Casey Brunswick Cycling Club
B WARD, Andrew Coburg Cycling Club
C ABERY, Gemma St Kilda Cycling Club
C ATKINSON, John Melbourne Cycling League
C CUTAJAR, Derek Coburg Cycling Club
C DICK, Andrew Footscray Cycling Club
C DIETZE, Glenn Brunswick Cycling Club
C FANGMEIER, Erich Brunswick Cycling Club
C NGUYEN, Tam Footscray Cycling Club
C NICHOLS, Robert Cobram Barooga
C PEACOCK, Craig MTBA
C PINKUS, Aaron Hawthorn Cycling Club
C PRETTO, James Coburg Cycling Club
C ROWBOTTOM, Vincent Coburg Cycling Club
D DICKINSON, Robert Coburg Cycling Club
D GOSS, Brenden Coburg Cycling Club
D HAZELDEN, Jamie Preston Cycling Club
D HUGHES, Jack Geelong Mountain Bike Club
D LETT, Nick Brunswick Cycling Club
D MCLEAN, Haydn Brunswick Cycling Club
D MUKHTAR, Michael Hawthorn Cycling Club
D NICOLSON, Adam Castlemaine Cycling Club
D NICOLSON, Tom Castlemaine Cycling Club
D PURCELL, Glenn Footscray Cycling Club
WA CARR, Nonie Hawthorn Cycling Club
WA FEENEY, Caitlin Hawthorn Cycling Club
WA LESNIOWSKA, Raelene Hawthorn Cycling Club
WA MORTLEY, Sarah St Kilda Cycling Club
WA NEWMAN, Carina Brunswick Cycling Club
WA PANE, Emma Brunswick Cycling Club
WA SLOCUM, Bridget Hawthorn Cycling Club
WA WARD, Rachel Plenty Gorge MTB
WB ATKINSON, Ella Melbourne Cycling League
WB HYDE, Michelle St Kilda Cycling Club
WB SCARLETT, Kate Melbourne University Cycling Club
WB STEVENS, Tamaryn Coburg Cycling Club
WB TAJBHAI, Fatema St Kilda Cycling Club
WB WALKER, Jodie Coburg Cycling Club
WB WONG, Vanessa St Kilda Cycling Club
WC GRANT, Ellisa Preston Cycling Club
WC GRANT, Phrynne Preston Cycling Club
WC HUMPHREYS-GREY, Alana Preston Cycling Club
WC JACKSON, Bethany Coburg Cycling Club
WC PIDGEON, Fran Coburg
WC ROBINSON, Miranda Hawthorn Cycling Club